• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Pécs és környéke

Az önmágaban nem lesz OK. :) Sok sör és hozzá metal zene...:D Nézd meg @Evereka esetét, lehet, hogy szörpölget sört immel-ámmal, de nem hallgat hozzá kemény zenét, olyan is a kádja....:LOL::ROFLMAO::D (Lackó a poénért jövök egy sörrel...;))
Csak nektek ,csak most ...meghallgattam ezt is:whistle::whistle:(Az Aci már zöldül :LOL:)
 
Szerintem ezen nem fog múlni semmi. Iszok is meg zenét is hallgatok, de akkor ígérjétek meg, hogy olyan lesz az akim, mint a tietek!!! haha
 
Sziasztok! Először is Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek! Jó sörözést mindenkinek aki részt vesz benne, engem a főnököm kiválló érzékkel osztot be szombatra ügyeletbe, ezért, csak elméletben tudok veletek lenni, és söritalt szürcsölni. Remélem lesz még hasonló alkalom és azon részt is tudok venni!
 
Én mennék srácok,de ebben az időben nem reckírozok meg egy autótörést.Majd legközelebb;)
(mondja ám a cudar időt :))
 
Én mennék srácok,de ebben az időben nem reckírozok meg egy autótörést.Majd legközelebb;)
(mondja ám a cudar időt :))

Legyen így.(y) 17.00 Rundó.

Igen, @piper, kérlek ezt a lehetőséget én is hadd tartsam fenn, nem pécsi vagyok, vezetnem kellene, most pl valamilyen eső esik kint. Ha lefagy, akkor én is áttenném akármelyik napra a következő hétvégék valamelyikén. Mivel csak ketten vagyunk egyelőre, amúgy is több értelme lenne ennek az opciónak.
 
Igen, @piper, kérlek ezt a lehetőséget én is hadd tartsam fenn, nem pécsi vagyok, vezetnem kellene, most pl valamilyen eső esik kint. Ha lefagy, akkor én is áttenném akármelyik napra a következő hétvégék valamelyikén. Mivel csak ketten vagyunk egyelőre, amúgy is több értelme lenne ennek az opciónak.
Jó, szerintem holnap dél körül beszéljünk és majd meglátjuk.(y)
 
Érdeklődés hiányában, mindenki otthon sörözik és kezdjük előröl(n) hol? mikor? ha van rá igény.
Üdv.
 
Back
Oldal tetejére