• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Paradise 72l [Befejezve]

Re: Green Paradise 72l [Frissítés]

Sziasztok!

viktorlantos said:
De talán Dani akváriuma jobb ennél, ami nem rossz tekintettel, hogy egy CAU tag akváriumáról beszélünk.

Sokkal, de sokkal jobb!

Csak a hasonlóság, nem az azonosság tűnt fel és rögtön beugrott hogy nemrég az egy az egybe lemásolás pont Dani akváriumával történt meg!

Persze lehetnek véletlenek is!

A.ttila
 
Re: Green Paradise 72l [Frissítés]

Ezt az akit nem is láttam még Justintól, meg az AGA-n sem.
Az ötlet nálam fejben volt meg, amit a kövekkel konkretizáltam, a növények pedig tipikus iwagumiba valók voltak. Mondhatni az egész saját ötlet volt :)

Köszi a dicséretet ;)
 
Re: Green Paradise 72l [Frissítés]

Szia Dani!

Nem akartalak gyanúsítani (bár most divatos a plágium szó)!

Ha most készűlt volna el, nem hét éve, azt mondanám gyenge másolatot alkotott a hong kongi Akvakertész!

Végül is ezért nehéz egy stíluson belűl igazán egyedit alkotni!

Sokszor hallani olyat hogy a világ különböző részén ugyan azt találják fel kutatók anélkül hogy tudnának egymás ténykedéséről!

A dolog megoldása egyszerű, elhagyni a meglévő stílusokat és sajátot alkotni!


Egyébbként az AGA-n 2005-ig olyan akváriumok voltak dobogósok szinte minden kategóriában, melyeket a tavaji HAC-os első 10 helyezetje rendesen megszorongathatott volna!

Alkoss újat Dani!

Képes vagy rá!

A.ttila
 
Re: Green Paradise 72l [Frissítés]

Meg sem fordult a fejemben, hogy gyanúsítottál :)

A. Kavicsos said:
Egyébbként az AGA-n 2005-ig olyan akváriumok voltak dobogósok szinte minden kategóriában, melyeket a tavalyi HAC-os első 10 helyezetje rendesen megszorongathatott volna!

Ők akkor voltak azon a szinten, mint mi tavaly. Ennyi a lemaradásunk, de jövünk fel, mint a talajvíz. :)

A. Kavicsos said:
A dolog megoldása egyszerű, elhagyni a meglévő stílusokat és sajátot alkotni!

De ezt csak akkor lehet ha ismered az összes stílust és szabályt amit át kell hágni ;)

Igyekszem majd újat alkotni, ami a fejemben van most terv azt részben már láttam máshol, de nem az egészet.
 
Most csak két CRS-sel jelentkezem, az aki egyébként rendben van, de kép nincs ;)
Ő már itt született, sajnos csak egy nőstény van szerintem közöttük ezért lassan fognak szaporodni. A kicsiket néha bökdösik a gertrudaek :evil:

Shrimplet by DanielSzente, on Flickr

CRS Mix by DanielSzente, on Flickr
A.tilla: ha szabályszegés az órán rajzolt harsdscape-ben az is van :)
 
Dani,

ezt az akit nagyon titkolod előlünk. Csak nem kitaláltál egy új stílust ? ;)
Mit szólnál némi CRS betelepítéshez, lehet akkor változna a helyzet :lol:
 
eMZé said:
Dani,

ezt az akit nagyon titkolod előlünk. Csak nem kitaláltál egy új stílust ? ;)
Mit szólnál némi CRS betelepítéshez, lehet akkor változna a helyzet :lol:

Lehet róla szó :) Megvehető vagyok, mondjuk 2CRS garnéla 1 kép?
Új stílust nem találtam ki, igazából egy másik akin jár már a fejem.
Ma beültetek egy doboz Ammania Sp. Bonsai-t próbaképpen, ha már nem verseny aki akkor növénytesztelek :)
 
Szia Dani!

inadsz said:
A.tilla: ha szabályszegés az órán rajzolt harsdscape-ben az is van

Ezt kifejtenéd bővebben?
Lehet csak fáradt vagyok egy kicsit, mert nem értem!

Köszönettel!

A.ttila
 
A. Kavicsos said:
Szia Dani!

inadsz said:
A.tilla: ha szabályszegés az órán rajzolt harsdscape-ben az is van

Ezt kifejtenéd bővebben?
Lehet csak fáradt vagyok egy kicsit, mert nem értem!

Köszönettel!

A.ttila

A. Kavicsos said:
A dolog megoldása egyszerű, elhagyni a meglévő stílusokat és sajátot alkotni!
Ezt írtad még korábban, én erre írtam, hogy egyik órán a suliban rajzolgattam és abban ha nem is saját stílust alkottam, de áthágtam pár szabályt ;)
 
Hali!
Még mindig beckfordikkal operálsz?
Mennyire mozognak csapatban?Mert eddig nem nagyon láttam ilyet tőlük,igaz,nagyon vegyesen vannak más halakkal.
Mikor látunk már képet az egész aksiról? :D
 
Beckfordiból már csak 2 van azt hiszem. Elég nagyok lettek kb. 4-5cm. Azt hiszem nem úszkáltak együtt sosem. Most gertrudea-k és chelak vannak. Elég egyforma halak még kiskorukban, de most már kezdenek különbözni :)
Az aki meg van, (még).
 
Akkor is ha nem terveztem újat helyette? ;)
Itt baktatnak elől a pici CRS-ek, most hármat látok. Az egyik simán CRS S minőség a másik kettő inkább mix, de aranyosak :) A hc-n az előbb találtam a hal farkat, talán gertrudea lehetett. :(
 
Dani,bocs az off-ért,de most hogy igy felhoztad a crs mix témát,meg tudnád nekem mondani,hogy a mix milyen crs-t takar? Már régota foglalkoztat de mindg elfelejtek rákérdezni a hozzáértő embereknél.
De most kaptam az alkalmon :D

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC Desire S-ről
 
Full shotot most sem kaptok csak egy kis helyzetjelentést.
Az akit eddig csak a garnélák miatt nem szedtem szét fullra, de eljön az a pillanat is.
a 12 vásárolt garniból ma vízcserénél 21-et számoltam, kb. 3 generáció van az akiban. Szóval nagy az öröm, bódottá. :))
Az umbrosum szinte teljesen feljött, így most nem takarja semmi a rotalát, ezért is nincs kép. Az akit hűteni kell már, 26 foknál kapcsoltam be a ventit amit tavaly vettem az Ebayről, 6V-on 24,5 fokos az aki, 7,5V-ra most kapcsoltam fel.
A venti

Multi Fan x4 by DanielSzente, on Flickr

Multi Fan x4 by DanielSzente, on Flickr
A középső generáció :)

CRS by DanielSzente, on Flickr

CRS by DanielSzente, on Flickr
 
Durvák a kicsi garnélák! ;)
Érdekes,azt hittem,hogy 4 ventilátor durván tud hűteni,bár az is lehet,hogy nálad még melegebb van,mint nálam! :D
 
Köszi :)
4 venti simán letolná szerintem 22-23°C-ra az aki de akkor nem lehetne megmaradni mellette. Szabályozható 4-12V között a feszültség így ha meleg van feljebb tolom. Nálad nem tudom hány fok van, a szobámban 30°C, a földszinten 24-25. ;)
 
Back
Oldal tetejére