• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Paradise 72l [Befejezve]

Nem tudom, az biztos, hogy nagyobbat szeretnék, mint a mostani. Talán az a technika és méret lesz, mint a boltban a páfrányos aki. 75x45-ös akit néztem, de egy 90x45-ös akihoz is jó az a technika.
 
Inkább 90x45, mert a 75x45 nem túl ideális berendezés szempontjából.
Mondhatnám azt is, hogy s..rok az arányai.
 
Igen, Key is ezt mondta, már csak itthon kell előterjesztenem a kérelmet :)
 
Nyaj :( Egy korszak lezárul. :D Sok sikert a következő akihoz Daniel-San.
Hát le, pedig belegondolva nem volt régen, amikor küldtem a képeket a hardscaperől :) Köszi, igyekszem valami szépet alkotni
 
Minden vég egy új kezdet. :) Kíváncsian várjuk az új akit. A réginek meg keress egy jó gazdát. :) ;)
 
Én is várom az új akit :D Örülnék ha egyben elmenne, de eddig nem volt rá érdeklődő :(
 
Danikám, arra készülj fel lelkileg, hogy egyben nem megy el semmi! Viszont szerintem anyagilag is jobban jársz, ha külön-külön adsz el mindent (csak sajnos rossz szezonra lőtted be ezt az eladást..).
 
Tegnap voltam Daninál. Azt kell mondjam, hogy nem járna rosszul valaki, ha az üveget egyben/átrendezés nélkül elvinné.
Ez még pont az a méret, ami majdnem teljesen leeresztett vízzel, lakókkal együtt költöztethető.
Szóval, ha valaki nem érzi magában a lendületet, hogy mondjuk elsőre összehozzon egy ilyen szép akit, akkor itt ez a remek lehetőség:sneaky:
 
Ne legyél puha, hétfőtől megint kánikula lesz, akkor több kedved lesz? Képes vagy rá Dani, meg tudod csinálni :)
Muszáj lesz, mert holnap és hétfőn viszik el a cuccokat.
Mindjárt erőt veszek magamon... :)
 
Back
Oldal tetejére