• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Back To Mother Nature

Eddig nem szóltam hozzá az új naplódhoz Tomi most megteszem.
Teljesen megértelek a naturál témával kapcsolatban.Ez az új összeállítás igazi dísze lesz majd a szobának és az esti nyugalmi perceknek is kedvez majd.(y)
A tény hogy akváriumról akváriumra fejlődsz azért tagadhatatlan,mind a scapek összeállításánál mind az ültetésnél profi munka.Azért a GA munka meghozza gyümölcsét és Viktorék nem csak ostorral
ütlegelnek hanem tudást is vernek a fejedbe :blackeye::D
Szóval algamentes működést kívánok és ezt a naplót is nyomon követem majd ;)
 
Crinum calamistratum és Ludwigia arcuata a helyén. Most már tényleg csak várni kell.

Új EHEIM csöveket tettem a lámpába (3x6500K + 1xplant). Baromi jó fénye van! Erőre is (másfél éves csövek után nem csoda) és színre is! A fehér tényleg fehér, sterilebb kicsit, de sokkal természetesebben hat, mint a Sylvania csövek.
 
A fenyerőt mérted is valamivel, vagy csak úgy érzésre mondod?
Latvanyos a kulonbseg, de masfel eve mentek a sylvaniak, nem veletlenul tanacsolunk mindig evente cseret, csak en a mar mukodo scapere nem akartam fenyerot novelni eddig
 
Bekerült az élővilág.

Az amanok rávetették magukat mindenre, remélem pár nap alatt lezabálják a taknyot a fákról. A vitorlások hátul bandáznak a crinum szálai közt, baromira élvezik, de remélem, ráunnak, mert így semmit nem látni belőlük. Az üvegharcsák az elvárt helyen, a két fa közt tangóznak, tökéletes látvány. A fekete neonok pedig a valaha volt legjobb csapathalaim. Körbe-körbe úszkálnak fel-alá az ágak közt, gyönyörű dolog, tényleg. Az otok meg azt hiszik, ők is neonok és bevágódnak a csapatba, amíg ki nem szúrnak egy pöttyöt az üvegen és akkor megállnak zabálni, amíg ismét arra jön a raj és újra becsatlakoznak.

Furcsán mozgékony a látvány, még az előző amanda-kubotai rajhoz képest is, pedig azok sem üldögéltek egy helyben. Eddig imádom.
 
A fekete neonok pedig a valaha volt legjobb csapathalaim.
Sztem is nagyon jó tulajdonságokkal bíró halak. Én még 2010-ben, elsősorban a látvány miatt kezdtem el tartani őket, mert jól passzoltak a barnás kövekhez-fákhoz, és én is nagyon megszerettem őket, azóta is ők vannak. Remek rajhalak, szinte soha nem bujkálnak.
 
Hello,

senki nem meri, de én kérek nagyobb/több képet! Ha nem is telibe! Ha nem is a Tőled megszokott magas színvonalon, de ezek a halak annyira szépek, hogy az akváriumból is többet akarok látni, na jó szeretnék :)
 
Hello,

senki nem meri, de én kérek nagyobb/több képet! Ha nem is telibe! Ha nem is a Tőled megszokott magas színvonalon, de ezek a halak annyira szépek, hogy az akváriumból is többet akarok látni, na jó szeretnék :)
Lesznek kepek csak meg minden fa tiszta takony, azt azert megvarom, hogy eltunjon
 
Tomi szokta említeni, hogy mindig raksz bele ecsetet... mikor szoktad?:D Tetszik a scape és már most érdekel milyen lesz bedurrant növényzettel. Peace!:)
 
Tomi szokta említeni, hogy mindig raksz bele ecsetet... mikor szoktad?:D Tetszik a scape és már most érdekel milyen lesz bedurrant növényzettel. Peace!:)
Sosem beszelek magamrol egyes szam harmadik szemelyben. De nem kell azt berakni, jon majd magatol.
 
Back
Oldal tetejére