• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Fangorn

Az asztal meg: én is néztem,hogy ferde a képen és most jöttem rá,hogy az árnyékok miatt tűnik görbének.
Ne máár :) Esküdni mertem volna, hogy az akvárium sarka a levegőben van..
Ja igen és nem a tükörtengely a vízszintes, hanem a tükrözés iránya :) de majd írok a windows magyarítóinak hogy a Paintben nevezzék át vertikális/horizontálisra :D
 
Ne máár :) Esküdni mertem volna, hogy az akvárium sarka a levegőben van..
Ja igen és nem a tükörtengely a vízszintes, hanem a tükrözés iránya :) de majd írok a windows magyarítóinak hogy a Paintben nevezzék át vertikális/horizontálisra :D
Belekezdtem ebbe a naplóba, de munkaidő végén elvesztem a térgeometriába. Pedig ez elején mintha hobbitokkal indult volna a sztori. :ROFLMAO:
 
Esküszöm,még mindig nem vágom írásban,mikor gondolod szarkasztikusan! :D
Lehet hogy most azért, mert én sem. Hiszen tiszta blődség amit írok, de a képen tényleg úgy tűnik.

IMG_20161102_185612 (1).jpg

Mondd hogy minimum lelóg az asztalról az üveg. :)
Szóval így készülnek a filmekben a levitációs jelenetek (1980) :D

Ugye? Már én is többször majdnem beszóltam a csávónak! Írjon egyértelműen!
:shy:
Ahogy @Bandesz is - a lehető legudvariasabban.. :)
 
Lehet hogy most azért, mert én sem. Hiszen tiszta blődség amit írok, de a képen tényleg úgy tűnik.

View attachment 20289

Mondd hogy minimum lelóg az asztalról az üveg. :)
Szóval így készülnek a filmekben a levitációs jelenetek (1980) :D


:shy:
Ahogy @Bandesz is - a lehető legudvariasabban.. :)
Nem mondtam még,hogy ez egy ikeas antigravitációs asztal?Tényleg ott lebeg felette! :)
 
Szépen lassan ketyeg a móka.Halak már át is kerültek,szerintem jól is érzik magukat.Mivel időnek híjján vagyok,az akvárium dsm szerint indult és ment pár hétig.Érdekesség,hogy ennek köszönhetően elég minimális a fák taknyosodása.Egy kis barna alga van,de azt a hamarosan beköltöző garnélák szerintem meg fogják oldani a fák szmötyieivel egyetemben.
Eddig úgy néz ki,hogy csak mohák vannak/lesznek.Most ragasztottam először mohákat és mit ne mondjak.Biztos én vagyok béna,de a kezemhez meg a csipeszhez nagyobb százalékban sikerült hozzá rögzíteni a mohát,mint a kinézett helyekre! :D
Kicsit tartottam a riccardiatol,de eddig úgy néz ki,hogy szépen működik.A dsm utolsó hetében került be (betuszmákoltam) a kinézett repedésekbe és nagyon szépen megkapaszkodott minden féle rögzítés nélkül. :)
Van pár ág,amit még be akarok szúrni hátra és még mohásítás is tervben van jó pár helyre,de nem kell kapkodnom.HAC most sajnos kimarad,de majd jövőre! (y)
Addig is egy kis részlet:
IMG_20161220_201829.jpg

Szerk.: @Jopet ,a tipped a riccardiaval bejött!Mindkettőt köszi itt is! :)
 
Utoljára módosított:
Örülök. :rolleyes:
És szívesen, @TZ nevében is.


Én azt hittem, ez a mondat a feltöltést jelezte :)
Egy hetes és már bent vannak a borarasok? Vagy már régebben feltöltötted?
Neked is köszi, @TZ :)
Azt hiszem,öt nap után kerültek be a razbórák.Azért nem gondolnám parának,mert több,mint egy éve üzemelő szűrő ment az akvárium alá és kapott 40% beállt vizet,plusz baci kultúrát.Persze a garnélákkal már nem voltam ilyen bátor,még mindig a régi medencében vannak.Végül oda ment a belső szűrő,ahogy javasoltad.Vagy pénteken,vagy karácsony násnapján fognak átkerülno apránként.Van pár amano,majd ők lesznek a teszt alanyok.
 
IMG_20161225_204549.jpg IMG_20161225_204523.jpg
Lehet,kicsit el kiabáltam a minden rendben van a riccardiaval részt.Több helyen is van belőle elszórva.Utóbbi képen látszik,a legtöbb helyen ilyen szép.Viszont két helyen is egy bő nap alatt bepukkant,ahogy az első képen is látszik.A bepukkant részekre elég sok co2 jut.Lehet ez a probléma forrása?
 
IMG_20170103_223501.jpg IMG_20170103_223037.jpg IMG_20170103_223007.jpg IMG_20170103_222827.jpg
Mivel alga van szépen,bedobtam egy tizes csapat garnélát felderítés gyanánt.Már bent vannak vasárnap óta.Ha ilyen jól bírják továbbra is,akkor pénteken kapnak még erősítést a munkához. :)
A riccardia már ott is kezd egyre sötétedni,ahol eddig szép volt.Tápozni nem tápozok minden nap,lévén,hogy csak mohák vannak az akvában.Lehet,hogy ez lenne a baj?2-2 ml mic-mac 2-3 naponta,amit kapnak tápnak.
 
Back
Oldal tetejére