• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Old Woods

Jeee :)


Ezt hogyan csinálod? :D

Nekem is nagyon érik hogy elindítsam végre a 40 literest (nagyon szét kellene már kapnom a kockát), de mivel időm nem nagyon lesz rá, valami egyszerűbb megoldásban gondolkodom, amit gyorsan "össze tudok csapni" :) . Szintén dragon kövekkel (legalább összebeszélhetünk :) ) A kövek még nincsenek meg, az üveg már régóta várakozó állásban van. Ha elárulnád a titkot, legalább legózni én is tudnék már :D (na jó, értem ám hogy a tiéd köves-fás lesz és a fa megvan már..)

Amit vettem Álmosnak duplot,azzal neki kezdtem minden minden félét építeni az akváriumban.Állatkertet,vadas parkot,amit csak ki lehetett hozni a duploból! :D
Igazából van hozzá mindkét fajta kőből,csak lusta vagyok elő szedni és faragni.Ha gondolod,ugorj át valamelyik nap kicsit dragonozni! :LOL:
Újra növényesítésen nem gondolkoztál még?Vagy teljesen újat akarsz?
 
Ez a duplo aranyos.. :)
A kockát (45x45x45) akarom likvidálni. Van helyette üres opti 45x30x30. A hardscape-ből már semmi nem látszik, de ahhoz amúgy is túl gyenge hogy újranövényesítsem. Inkább valami új... ha már egyszer minden adott hozzá.
Nekem megvan a konkrét tervem, csak kérdéses hogy sikerül-e olyan köveket találnom és megvalósítanom ami a fejemben van. Nem egy nagy durranás, tehát nem is nagy feladat. A kockára rossz ránézni, ezért érzem már szükségesnek.
Nem akarok veled legózni! :D Nagyon sokat vacilláltam, hogy mit építsek a kis akiban (fás?köves?fás-köves?) és most hogy végre döntöttem, nem akarom elölről kezdeni a tipródást. Tuti hogy beültetnéd a bogarat a fülembe.
 
Ez a duplo aranyos.. :)
A kockát (45x45x45) akarom likvidálni. Van helyette üres opti 45x30x30. A hardscape-ből már semmi nem látszik, de ahhoz amúgy is túl gyenge hogy újranövényesítsem. Inkább valami új... ha már egyszer minden adott hozzá.
Nekem megvan a konkrét tervem, csak kérdéses hogy sikerül-e olyan köveket találnom és megvalósítanom ami a fejemben van. Nem egy nagy durranás, tehát nem is nagy feladat. A kockára rossz ránézni, ezért érzem már szükségesnek.
Nem akarok veled legózni! :D Nagyon sokat vacilláltam, hogy mit építsek a kis akiban (fás?köves?fás-köves?) és most hogy végre döntöttem, nem akarom elölről kezdeni a tipródást. Tuti hogy beültetnéd a bogarat a fülembe.
Nekem is 45x30x30 az új üveg! :D
Nem áll szándékomban semmilyen rovart ültetni a füledbe,de persze sikerülhet úgy is,ha nem akarom!:ROFLMAO:
Azért kérdeztem az újra növényezést,mert írtad,hogy nincs sok időd rá.De persze érthető,ha elégedetlen vagy,az mindig jó! :D
Mi az elképzelésed?
Én maradok az erdős,makettezős vonalon..
 
Ja, emlékeztem a méretre. Ezért is kaptam fel a fejem a dragonra. Én is makettezek (ha minden jól alakul). Gyúrnom kell a finom részletekre. Nagy üvegben túl nagy kihívás még nagyon sok helyre figyelni, a piciben talán egyszerűbb lesz gyakorolnom.
 
Az akvárium még mindig üzemel,még mindig tele van algával és persze tele van garnélával.Egy hónapja vettem észre egy ifjoncot,ami furán nézett ki.Aztán találtam még két darabot.Egy idejenem láttam őket,erre ma találok a frontüvegnél 3 pandát! :)
IMG_20161128_104254.jpg
IMG_20161128_104320.jpg
Valamivel kisebbek,mint egy centi,szóval növögetnek szépen.Továbbra is úgy látom,bejön a garniknak,hogy alig matatok az akiban. Alga van dögivel,meg néha kapnak enni is,hogy jobban menjen a munka! :)
Szerk.:bocs a kimagaslóan jó minőségű képekért.Bár hozzá teszem,hogy még nem ment a világítás az aksin,szóval annyira nem is borzasztó.
 
A napokban szétszedés vár az akváriumra,már szinte minden kikerült belőle.Elég tanúságos volt.
ui.: és az FBS még mindig tart! :D
 
Back
Oldal tetejére