• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Viccek

@adomok kocsija?

 
Ach a bekás képre emlékszem, valoban nagyon-nagyon jol sikerult.

A macis is jo, de hat mi nök szeretunk a mancilabba hereket, az olloba meg hegyes-fejü nemiszervet belelátni.

Mentsegemre szoljon, hogy a csoki-fele multkori gyerekrajz-szerü bejegyzes engem nagyban befolyasolt!
Véletlenül rákattintottam ennek a naplónak az elejére. A köves-barlangos scape elég csecse lett, az utána behelyezett fával viszont szerintem átesett a ló túloldalára. Na de azért idézem most ezt be ide, mert nem is tudom hogyan nem csaptál le anno a fás verzióra, hogy Gyukker szerint a kő vajon nem volt eléggé "szeretve"? :D :D

 
Egy férfi bemegy egy játéküzletbe karácsonyi ajándékot venni a lányának.
- Mennyibe kerülnek a kirakatban levö Barbie babák? - kérdezi.
Eladó:
- Melyikre gondol? Van Workout Barbie, Shopping Barbie, Beack Barbie, Ballerina Barbi, Disco Barbie, Astronaut Barbie, Skater Barbie - ezek ára 4.990.Ft. és aztán van az Elvált Barbie, 149.900 Ft-ért.
A papa csodálkozva kérdezi:
- Miért kerül az Elvált Barbie 149.900 Ft-ba, a többi pedig csak 4.990 Ft-ba ?
Az eladó kicsit türelmetlenül forgatja szemeit és sóhajtva feleli:
- Uram, az Elvált Barbie-hoz jár még Ken autója, Ken háza, Ken hajója, Ken butorai, Ken számitógépe, Ken egyik barátja és egy szép kis kulcstartó, mely Ken tojásaiból készült.
 
Ha már témánál vagyunk:

,,Csipkerózsika
Ennek az eredeti verziója sem túl romantikus. Az alvó királylányt megtaláló herceg nemcsak egy csókot lop, hanem megerőszakolja a százéves álomban szendergő Csipkerózsikát, aki álmában ikreket szül, és egyik gyermeke piszkálja ki ujjából a mérges tüskét, mire Csipkerózsika magához tér. A bökkenő pusztán az, hogy a hercegnek van már felesége, és a féltékeny feleség megpróbálja eltenni Csipkerózsikát láb alól."
Nem mérges tüske, hanem varrótű, méreggel a Hófehérkét zrikálták több-kevesebb sikerrel. A többi passzol. :) :)
 
Back
Oldal tetejére