• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvárium tervezés

Jó kis játék volt a kávé mellé. :)
Nagyon tetszik a 3D és a lámpa fényének szabályozása. Ez új a ScapeIt-hez képest.
Azért még van mit fejleszteni. mert ha elforgatom, kiderül, hogy az Aci minivel eltörtem a frontüveget. :ROFLMAO:
View attachment 169134

View attachment 169135
Gondolom, ezek a problémák a béta verzió miatt vannak. Engem jobban zavart, hogy nem láttam a "quit" gombot. Lehet, hogy a növények és tereptárgyak "elvágása" az üveg felületén, nagyobb feladat, mint az eddigi program megírása.
Kérdés, hogy a fejlesztő számára csak egy jó játék a program eddigi megírása, vagy lesz folytatás, egy stabil változat kidolgozása. Ha igen, akkor valószínűleg fizetős lesz.

Amúgy van egy tök jó ötletem: Mi lenne, ha a nehéz gazdasági helyzetre való tekintettel, nem berendezett akváriumokkal versenyeznének (ami akár több millába is kerülhet), hanem szoftverrel létrehozott berendezésekkel? A G.A.-nak is váltani kellene: nem növények lennének a polcokon, hanem szoftvereket tartalmazó dobozok!
Szép új világ... :eek:
 
Utoljára módosított:
Win: https://www.dropbox.com/s/p5da94u05ndict2/Scaper 0.92b Win.zip?dl=0
Linux: https://www.dropbox.com/s/oem7yxm15cmpc4d/Scaper 0.92b Linux.zip?dl=0
Mac (AS): https://www.dropbox.com/s/vl3bhz5gm3krj06/Scaper 0.92b Apple Silicon.zip?dl=0

New version out! 0.92b Adjustable light height Switch between Metric and Imperial units Added UI-scale slider to address legibility issues on high-res monitors Choose between black, white or clear backdrop Choose between glass and stainless steel filter pipes (will be movable at a later point) Shortcut changes and additions Fix plant positioning bug after scene loading Fixed bug where plants could be planted on the cabinet Various UI improvements
 
Közben ahogy látom lett egy dedikált oldala is az appnak ahol a friss verziók jönnek:
 
Közben ahogy látom lett egy dedikált oldala is az appnak ahol a friss verziók jönnek:
Erre most bukkantam rá. viszont azt neheztelem, hogy ki se lehet próbálni... meg nem tudom, hogy megéri e kifizetni (bár nem nagy összeg, de akkor is).
 
Erre most bukkantam rá. viszont azt neheztelem, hogy ki se lehet próbálni... meg nem tudom, hogy megéri e kifizetni (bár nem nagy összeg, de akkor is).

Korábban fent volt a fórumon még mielőtt fizetős lett. Akkor 1-2 hónapig lehetett vele játszani. Egyébként egész jó dolgokat készítettek vele.
 
Korábban fent volt a fórumon még mielőtt fizetős lett. Akkor 1-2 hónapig lehetett vele játszani. Egyébként egész jó dolgokat készítettek vele.
nem hallottam róla, most is véletlen bukkantam rá és a korábbi bétákat már nem lehet leszedni. Akkor azt mondod érdemes rá áldozni?
 
Korábban fent volt a fórumon még mielőtt fizetős lett. Akkor 1-2 hónapig lehetett vele játszani. Egyébként egész jó dolgokat készítettek vele.
" ...vagy lesz folytatás, egy stabil változat kidolgozása. Ha igen, akkor valószínűleg fizetős lesz. "
Utálok a jövőbe látni... De ez van. Mit tehetek...? :rolleyes:
 
Utoljára módosított:
" ...vagy lesz folytatás, egy stabil változat kidolgozása. Ha igen, akkor valószínűleg fizetős lesz. "
Utálok a jövőbe látni... De ez van. Mit tegyek...? :rolleyes:
hát már javított verzió van fent és már fizetős. Ezért kérdeztem, hogy van e értelme fizetni érte vagy akkora pluszt nem kapok tőle. nem nagy pénz mert 3002Ft.-ot kér. de én applikációt se találtam így arra gondolok, hogy internet használatával kell használni.
 
hát már javított verzió van fent és már fizetős. Ezért kérdeztem, hogy van e értelme fizetni érte vagy akkora pluszt nem kapok tőle. nem nagy pénz mert 3002Ft.-ot kér. de én applikációt se találtam így arra gondolok, hogy internet használatával kell használni.

Figyu ez egy játék. És mint ilyen mondhatnám hogy játéknak olcsó.
Ha ez a vágy, akkor hajrá! Én nem foglak lebeszélni róla. :)

Ebben a kategóriában nincs más alternatíva, ami hasonló minőséget tudna.
 
Back
Oldal tetejére