• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Viccek

View attachment 149671
Reggel beugrottam McCafféba szigorúan csak egy kávéra, nem csábultam el. 😁
Amíg készült, megakadt a szemem ezen a reklámon. Beach please... 😅 Jár a pacsi a marketingeseknek, zseniális. 😅
Nem vagyok egy harcos feminista, de az "áthallás" miatt ez manapság szerintem nem vicces, inkább szexista, legalábbis a nők szemszögéből. Hasonlókat mostanában nálunk elég hamar leszedetnek.
 
Nem vagyok egy harcos feminista, de az "áthallás" miatt ez manapság szerintem nem vicces, inkább szexista, legalábbis a nők szemszögéből. Hasonlókat mostanában nálunk elég hamar leszedetnek.
Ki, mit szeretne belelátni... Az alábbi képet a fiam készítette pár éve nekem. Egyetlen férfi kollégám sem látott a képen f@szt, ellenben az összes női kollégám vihogott... 🙄 Én éreztem magam rosszul... Ide sorolhatom a feleségem (tanár) szinte összes kolléganőjét is, hasonlóan járt... No kommentmedia-share-0-02-04-de1660ba7727deab9ae7ced276caea1d54b5dc2c95e4d93a9525f1e2bf6d0d89-39e3b707-...jpg
 
Ki, mit szeretne belelátni... Az alábbi képet a fiam készítette pár éve nekem. Egyetlen férfi kollégám sem látott a képen f@szt, ellenben az összes női kollégám vihogott... 🙄 Én éreztem magam rosszul... Ide sorolhatom a feleségem (tanár) szinte összes kolléganőjét is, hasonlóan járt... No kommentView attachment 149674
Pedig csak csupa hétköznapi dolog...meleg ragasztó pisztoly, olló... 😁 😁
"Éhes disznó makkal álmodik"
 
Ki, mit szeretne belelátni... Az alábbi képet a fiam készítette pár éve nekem. Egyetlen férfi kollégám sem látott a képen f@szt, ellenben az összes női kollégám vihogott... 🙄 Én éreztem magam rosszul... Ide sorolhatom a feleségem (tanár) szinte összes kolléganőjét is, hasonlóan járt... No kommentView attachment 149674
Nekem a maci tetszik a legjobban.
Nem is tudom, hogy fogalmazzam meg, amit latok.
Ehhez képest Mary "nyulkáló-sörözö fa-szösszenete" semmi.

Most öszinten, a maci igazabol egy kis tojasokkal megáldott virsli, amely két oldalt vadhajtasokat novesztett. Szovel egy krinolin-trio. Vagy rosszul látom?!
 
Nekem a maci tetszik a legjobban.
Nem is tudom, hogy fogalmazzam meg, amit latok.
Ehhez képest Mary "nyulkáló-sörözö fa-szösszenete" semmi.

Most öszinten, a maci igazabol egy kis tojasokkal megáldott virsli, amely két oldalt vadhajtasokat novesztett. Szovel egy krinolin-trio. Vagy rosszul látom?!
Ne már... Leszakadt a maci mancsa, a gyerek (ekkor volt 1. osztályos) segítséget kért a 2 hétig távol lévő apjától... És hansúlyoznám, hogy sokat fejlődött rajzban. Most 11 éves és 4. osztályos.
 
Ki, mit szeretne belelátni... Az alábbi képet a fiam készítette pár éve nekem. Egyetlen férfi kollégám sem látott a képen f@szt, ellenben az összes női kollégám vihogott... 🙄 Én éreztem magam rosszul... Ide sorolhatom a feleségem (tanár) szinte összes kolléganőjét is, hasonlóan járt... No kommentView attachment 149674
Nekem tetszik, már maga az egy nagy ajándék, hogy leült, és X ideig arra koncentrált, hogy Apának rajzoljon valamit!
Azok a gyermeki gyöngybetűk meg egyenesen 🤩 ;)
 
Ne már... Leszakadt a maci mancsa, a gyerek (ekkor volt 1. osztályos) segítséget kért a 2 hétig távol lévő apjától... És hansúlyoznám, hogy sokat fejlődött rajzban. Most 11 éves és 4. osztályos.
Ach a bekás képre emlékszem, valoban nagyon-nagyon jol sikerult.

A macis is jo, de hat mi nök szeretunk a mancilabba hereket, az olloba meg hegyes-fejü nemiszervet belelátni.

Mentsegemre szoljon, hogy a csoki-fele multkori gyerekrajz-szerü bejegyzes engem nagyban befolyasolt!
 
Ha már témánál vagyunk:

,,Csipkerózsika
Ennek az eredeti verziója sem túl romantikus. Az alvó királylányt megtaláló herceg nemcsak egy csókot lop, hanem megerőszakolja a százéves álomban szendergő Csipkerózsikát, aki álmában ikreket szül, és egyik gyermeke piszkálja ki ujjából a mérges tüskét, mire Csipkerózsika magához tér. A bökkenő pusztán az, hogy a hercegnek van már felesége, és a féltékeny feleség megpróbálja eltenni Csipkerózsikát láb alól."
 
Ha már témánál vagyunk:

,,Csipkerózsika
Ennek az eredeti verziója sem túl romantikus. Az alvó királylányt megtaláló herceg nemcsak egy csókot lop, hanem megerőszakolja a százéves álomban szendergő Csipkerózsikát, aki álmában ikreket szül, és egyik gyermeke piszkálja ki ujjából a mérges tüskét, mire Csipkerózsika magához tér. A bökkenő pusztán az, hogy a hercegnek van már felesége, és a féltékeny feleség megpróbálja eltenni Csipkerózsikát láb alól."
Mivaan? :oops: 😅 😅 😂
Asszem innentől szigorúan naplókba fogok csak kommentelni egy apáca társaságában, és ha felciccen, vagy köhög egyet gépelés közben, már törlöm is a mondatot. 😀
 
Ne már... Leszakadt a maci mancsa, a gyerek (ekkor volt 1. osztályos) segítséget kért a 2 hétig távol lévő apjától... És hansúlyoznám, hogy sokat fejlődött rajzban. Most 11 éves és 4. osztályos.
Szerintem elég sok hölgy van, aki ezen a linken is ugyan azt véli látni, mint amit 6 évesen rajzolt a fiad. ;)


Egyébként a megfejtésben sokat segített, hogy leírtad a körülményeket és történéseket. A leszakadt macikart pl. nem sikerült kitalálnom.
 
Ha már témánál vagyunk:

,,Csipkerózsika
Ennek az eredeti verziója sem túl romantikus. Az alvó királylányt megtaláló herceg nemcsak egy csókot lop, hanem megerőszakolja a százéves álomban szendergő Csipkerózsikát, aki álmában ikreket szül, és egyik gyermeke piszkálja ki ujjából a mérges tüskét, mire Csipkerózsika magához tér. A bökkenő pusztán az, hogy a hercegnek van már felesége, és a féltékeny feleség megpróbálja eltenni Csipkerózsikát láb alól."
Miket olvastattak veled??? :oops: :eek:
 
Gyerekkoromban olvastam Grimm-meséket. Voltak olyan horror történetek, hogy utána nem tudtam aludni :)
A lányom szerint, a Grimm "meséket" erdetileg felnőtteknek írták, csak valami félrefordítás miatt adták ki gyerekeknek, mint "mesekönyvet".
A kiadó valószínűleg addig jutott az olvasásban, hogy "Hol volt, hol nem volt..." Aztán ráütötte a pecsétet, hogy mehet nyomtatásba. 😨
 
Back
Oldal tetejére