• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Gyukker 45, azaz 110 lityise.

Gyukker

Mágus
Sziasztok!

Lassan, de biztosan eljött az idő, hogy a Gyukker 15 lityise utódjának naplót indítsak. Az új akva nevén nem sokat gondolkodtam, Gyukker 45 lityise lesz.. lett...

Technikai adatok:

Akvárium: 45x32x32cm, 5mm vastag optigreen, saját készítés.
Világítás: Saját készítésű inox lámpatest, kezdésnek 6500kelvines ledszalag. Ez cserélve lesz CRI+95 ledszalagra.
Szűrés: Eheim 2224, 3liter Seachem mátrix+ perlon, gágyi üveg ki-befolyók.
Co2: Tervben..
Talaj: Dennerle 9in1, ADA Amazonia.
Tápozás: Green Aqua Micro Macro, Easy Life cabo, GA kálium foszfát por.
Dekor: Red moor, lávakő.
Növények: A Gyukker 15 lityise-ből ami hadra fogható...
Élőlények: Sakura garnélák, néhány nanó hal.

Indítás: Hamarosan..
 

Attachments

  • 20180916_104444.jpg
    20180916_104444.jpg
    239.3 KB · Megtekintések: 85
Ez nekem nagyon bejön, végre! (y):)
Ezt oda tetted... (y)
Gyonyoru macskad van.
Húú mi készül itt! A 15 lityis se volt piskóta na, de ezt nagyon eltaláltad! A csak köves fotónál gondolkodtam, hogy azzal a nagy kővel mi a terv, a barlangos dolog nagyon bejön, de a fákkal feltetted a pontyot az i-re! (y):)
Patent lett, jó elrendezés ;)
Most már csak bánj ügyesen a növényesítéssel. Gondold át mi mekkorára nő. Nehogy eltakarják ezeket a vonalakat ;)
Koszonom mindenkinek!
A berendezes kialakitasaban, finomhangolasaban nagyon sokat segitett @sztanotomi forumtars. Tomi koszonom meg 1x a segitseged!

A kaffka makka ki lett dobva, befogadtuk.. imadjuk, nem is ertjuk, hogy lehetett egy ilyen allatkarol lemondani.

A novenyesites komoly feladat lesz, ugyanis a novenyismeretem eleg foghijas. A heten erkezik @tsokee, es @Szabó Henrik forumtarstol tobb fele fajta noveny... azt meglatjuk mit tudok kihozni belole:woot: Elore is koszonom Rita, Henrik!
 
Utoljára módosított:
Koszonom mindenkinek!
A berendezes kialakitasaban, finomhangolasaban nagyon sokat segitett @sztanotomi forumtars. Tomi koszonom meg 1x a segitseged!

A novenyesites komoly feladat lesz, ugyanis a novenyismeretem eleg foghijas. A heten erkezik @tsokee, es @Szabó Henrik forumtarstol tobb fele fajta noveny... azt meglatjuk mit tudok kihozni belole:woot: Elore is koszonom Rita, Henrik!
Igazán nincs mit.
Sok örömed legyen benne, és ha nem csak neked(ünk), hanem másnak is belön a scape az azt jelenti, hogy jó uton jársz(unk)! ;)
 
Nagyon jól néz ki.
És kezdem magam megint elveszettnek érezni, mindenkinek van valami szőrös jószága, aki segít az építésben és a tesztelésben. Én is akarok. :cry:
ŐŐŐ én segítettem, a macska csak nyugtázta és jóváhagyta az ötleteinket!!!!
Tehát most akkor ki is a fehér kékzseléskörmű egyszarvú cukijeti mangalica? o_O
 
ŐŐŐ én segítettem, a macska csak nyugtázta és jóváhagyta az ötleteinket!!!!
Tehát most akkor ki is a fehér kékzseléskörmű egyszarvú cukijeti mangalica? o_O
Látod, azért mégis csak részt vett az alkotási folyamatban a macsek is. Nálam csak két gekkó szokta lesni az akváriumot, de nem segítő szándékkal. :D
A malacok cukik, viccesek, és finomak. Bár elég nagy akváriumra lenne szükségem, hogy bele tudjon mászni pózolni.
 
Látod, azért mégis csak részt vett az alkotási folyamatban a macsek is. Nálam csak két gekkó szokta lesni az akváriumot, de nem segítő szándékkal. :D

A malacok cukik, viccesek, és finomak. Bár elég nagy akváriumra lenne szükségem, hogy bele tudjon mászni pózolni.
Felreertes ne essek, imadom a malacokat, a mangalica meg egyenesen a legkiralyabb cucu...(enni is megeszem eppen...)
Akkor a mi cicankrol nem teszek fel kepet, hogy ne fajditsam jobban a szivedet...:)
Bocs az offert @Gyukker!
 
Back
Oldal tetejére