• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma The Rhytm Of The Island (28. hetes)

Re: The Rhytm Of The Island (20. hetes)

Főleg az egyik lány nem csak hátulról nézett ki jól ;) :p Nade amilyen beképzeltnek tűnt...
 
Re: The Rhytm Of The Island (20. hetes)

Jó volt végre élőben látni az akidat,Tibi!Csatlakozom az előttem szólóhoz..tényleg hiába a jó fotók,egyszerűen nem adják vissza a képek a valóságot!Briliáns tank tetőtől-talpig! :thumbup:
Sikerült egyben hazaszállítani?Mennyire hullott szét a dolog a szállítások miatt,és ha igen,úgy mikor jön a következő megoldás? :D :lol:
Ja és még egyszer köszi a segítséget!Irigylésre méltó a lazaságod,ami ehhez szükséges..van mit tanulnom! ;)
 
Re: The Rhytm Of The Island (20. hetes)

ZaCK said:
Jó volt végre élőben látni az akidat,Tibi!Csatlakozom az előttem szólóhoz..tényleg hiába a jó fotók,egyszerűen nem adják vissza a képek a valóságot!Briliáns tank tetőtől-talpig! :thumbup:
Sikerült egyben hazaszállítani?Mennyire hullott szét a dolog a szállítások miatt,és ha igen,úgy mikor jön a következő megoldás? :D :lol:
Ja és még egyszer köszi a segítséget!Irigylésre méltó a lazaságod,ami ehhez szükséges..van mit tanulnom! ;)
Köszi ZaCk, nagyon jó ilyen hozzászólásokat olvasni!! ;) :cool:
Az aki az annyira esett szét megint amennyire szombat este, csak most vizem nincs majd még a héten fel ugrok a GA-ba vízért.

Igen azok hostess lányok, hát nem mondok inkább semmit, mert nem lehet, bár az egyikük az jó fej volt és nyitottabb volt a poénokra mint a másik. ;) Lehet az érdeklődők nem is a GA miatt nézték a standot?? :lol:
 
Re: The Rhytm Of The Island (20. hetes)

Cecska said:
Igen azok hostess lányok, hát nem mondok inkább semmit, mert nem lehet, bár az egyikük az jó fej volt és nyitottabb volt a poénokra mint a másik. ;) Lehet az érdeklődők nem is a GA miatt nézték a standot?? :lol:

Ez így este már totál error! :lol:
 
Re: The Rhytm Of The Island (20. hetes)

Na hogy van az aki Tibi? A HAC előtti titoktartás miatt nincsenek új képek? ;)
 
Re: The Rhytm Of The Island (20. hetes)

schruz said:
Na hogy van az aki Tibi? A HAC előtti titoktartás miatt nincsenek új képek? ;)
Szia Andris!!
Mit is mondjak, az aki működik rendesen, de fél gőzön, mert sajnos idő és energia hiány miatt ebben a hónapban hanyagoltam egy kicsit.
Majd most a napokban fordítok rá időt, az akira is és a fotózásra is, viszont a H.A.C-ra az AGA-ra készített képek mennek (illetve már mentek is, mert már az elején beküldtem, nem igazán szeretem halogatni) , nem lettek azok olyan rosszak. ;)
Egyáltalán nincs szó titkolózásról, de most ebben a hónapban annyi akvakertészettel kapcsolatos "rendezvényen", "találkozón" vettem részt (aminek nagyon örülök), hogy az akira nem igazán volt időm (meg itthon már a költözésen jár az agyam, már csak pár hét :) ). ;)
De ígérem amint lesz időm, tolom a friss képeket. ;)

Köszi az érdeklődést. :cool:
 
Re: The Rhytm Of The Island (23. hetes)

Egy kis helyzetjelentés!!
A múlt hónapom nagyon zűrös volt, ezért hanyagoltam sajnos az akváriumomat (ez egy kicsit meg is látszik rajta).
Tehát sajnos volt 2 hét amikor co2 nélkül és 18W-al üzemelt, mert sajnos arra sem volt időm hogy összeállítsam a rendszert (megjegyezném hogy egy beállt akvárium pár hétig még működik co2 és erős fény nélkül rendesen, lásd Keymaker "Balázs" nanóját). Aztán hogy végre volt egy hosszú hétvége ahol ki is tudtam magam pihenni, az isteni volt, s tudtam az akival is foglalkozni egy kicsit. Kiderült hogy a co2 rendszerem eresztett, mégpedig a mágnes szelepnél a kimenő ág csatlakozó tövénél (amikor egy párszor szét szedtem a csövet, a cső záró menetes résszel együtt meglazítottam azt a csonkot is, de végre észrevettem visszahúztam azt is és most már minden szépen működik ahogy kell).
S a legjobb az egészben, hogy pár héten belül megint szét lesz szedve a rendszer, mert végre költözünk (végre kész van az új kecó is) :lol: és az aki is jön. :lol:
De addig is lőttem pár fotót a jelenlegi állapotról:
6304836527_9bec51b856_z.jpg

S egy felsőbb nézetből.
6304837665_66a67595f1_z.jpg
 
Re: The Rhytm Of The Island (23. hetes)

Áhh, Tibi ha nem vagy otthon még úgyse sikerül egy picit se bealgásítanod az akváriumot, ez milyen már... :D Persze viccelek. Még mindig brutál a scape, egészségesek a növények, az egyik (ha nem "A") legszebb nano aki itt a fórumon! Gratu! :thumbup:

Remélem nem haragszol de egy első napos képet és a tegnapi/mai állapotról dobok be egy fotót, before-after jelleggel.

5776007902_a4c026e56a_z.jpg

6304836527_9bec51b856_z.jpg
 
Re: The Rhytm Of The Island (23. hetes)

stevo said:
Áhh, Tibi ha nem vagy otthon még úgyse sikerül egy picit se bealgásítanod az akváriumot, ez milyen már... :D Persze viccelek. Még mindig brutál a scape, egészségesek a növények, az egyik (ha nem "A") legszebb nano aki itt a fórumon! Gratu! :thumbup:

Remélem nem haragszol de egy első napos képet és a tegnapi/mai állapotról dobok be egy fotót, before-after jelleggel.
;) köszi stevo, már el is felejtettem milyen volt az első napokban :lol:
Érdekes módon tényleg nem volt alga kaparászás, szépen túl élte a lassú üzemmódot. ;)
 
Re: The Rhytm Of The Island (23. hetes)

Köszi a helyzetjelentést, minden a régi látom ;) Előre is sok sikert a költözéshez, és gond mentes akvárium szállítást!
 
Re: The Rhytm Of The Island (23. hetes)

schruz said:
Köszi a helyzetjelentést, minden a régi látom ;) Előre is sok sikert a költözéshez, és gond mentes akvárium szállítást!
Köszi Andris!!
Szállítással kapcsolatban már rutinos vagyok, tudom mire kell számítani. :lol: ;)
Majd lövök egy képet az akiról, amikor be lesz állítva az új csak neki fenntartott helyén. ;)
S ha minden jól megy, tavasszal meg lesz egy méretbeli váltás is. ;)
 
Re: The Rhytm Of The Island (23. hetes)

Grat az akihoz ismét! :thumbup:

Cecska said:
S ha minden jól megy, tavasszal meg lesz egy méretbeli váltás is. ;)

Jól hangzik! Mekkora lesz? Remélem, legalább 10x ekkora... :D
(jó-jó, egy 90-esbe is beleegyezek ;) )
:)
 
Re: The Rhytm Of The Island (23. hetes)

atti76 said:
Grat az akihoz ismét! :thumbup:

Cecska said:
S ha minden jól megy, tavasszal meg lesz egy méretbeli váltás is. ;)

Jól hangzik! Mekkora lesz? Remélem, legalább 10x ekkora... :D
(jó-jó, egy 90-esbe is beleegyezek ;) )
:)
Köszi Atti! ;)
Még csak 60-as akiban gondolkodok (amit még a pénztálcám elbírna), sokkal jobban elférnék és a kreativitásomat is jobban ki tudnám élni benne, de igen az álom a 90-es lenne.
Viszont azért a 90-es aki is tervben van és még talán helye is lenne, de ez egy olyan "terv" mint neked a zongora helyére a tizen pár ezer literes akvárium. ;) :cool:
 
Re: The Rhytm Of The Island (23. hetes)

Cecska said:
Köszi Atti! ;)
Még csak 60-as akiban gondolkodok (amit még a pénztálcám elbírna), sokkal jobban elférnék és a kreativitásomat is jobban ki tudnám élni benne, de igen az álom a 90-es lenne.

Bocsi, úgy emlékeztem, hogy 90-est beszéltünk.
A 60-assal semmi gond, szinte mindened megvan már hozzá ;)

Cecska said:
Viszont azért a 90-es aki is tervben van és még talán helye is lenne, de ez egy olyan "terv" mint neked a zongora helyére a tizen pár ezer literes akvárium. ;) :cool:

Ez egy 12 éves gyerek agyának szüleménye, azért ne hasonlítsd össze a te 90-eseddel :lol:
 
Re: The Rhytm Of The Island (23. hetes)

atti76 said:
Cecska said:
Ez egy 12 éves gyerek agyának szüleménye, azért ne hasonlítsd össze a te 90-eseddel :lol:
Ahogy most építkezés után állok, a 90-es is nagy álom, de merek álmodni!! :lol: :cool: ;)
 
Véget értek erre az évre az akvakertész versenyek, volt izgulás és meglepetés bőven ebben az évben is!! :cool:
A H.A.C-on attibva mestertől egy hajszál választott el (pontozásilag), hogy ne legyek nano kategória győztes, de így meggátoltam abban is hogy ne legyen 2-szeres díjazott sem :lol: :cool:. Nagyon sokat fejlődött az akvakertészet Magyarországon, aminek nagyon örülök és szebbnél szebb akváriumok bukkannak elő a sötétségből, mint látható a H.A.C versenyen is, s ez köszönhető a GA csapatának (Nigro (Néder Attila), Viktorlantos (Lantos Viktor), Keymaker (Farkas Balázs)).
Tényleg sokkal tartozunk nektek srácok. :thumbup:

Volt szerencsém idén is elvinni a nano kategória külön díjat aminek nagyon örülök, s nekem ez nagyon nagy megtiszteltetés, de úgy látom hogy még nekem sokat kell fejlődnöm, ahogy végig nézek a nemzetközi mezőnyön és persze az idei 1. helyezett akváriumán ( ami lélegzet elállító munka lett)!
S akkor ha még nem unjátok akkor íme a verseny fotóm!!!! :lol:
6498333705_a86d46fe7e_b.jpg
 
Back
Oldal tetejére