• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sanzon iwagumi by elaca feat. Cecska

Szia!
Nagyon jók a fotók! Csak ez az egy zebradánió van az akváriumodban? Vajon mért nem látni növényesben többet ebből a szép halacskából?
A lehulló mohákat egy vékony slaggal le lehet szívni vágás közben és után. Utána meg alaposan átmatázni az aljzatot. Szóval nem egyszerű,melós egy dolog.

Köszi! Nem ez az egy van! 10-en vannak, és egyet értek Veled! Nagyon szépek! :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Carbo! Nyomj a hc-ra carbót ahol van moha, a hc még szereti is, de a moha el fog pusztulni. ;) Nem kell töményen, mondjuk a kupakba nyomj 6ml-t és hígítsd fel, állítsd le a szűrőt és nyomj oda ahol moha van, 5-10 perc után meg indítsd el a szűrőt ;)

Köszi inadsz! Ezt kipróbálom! Milyen arányban hígítsak? Mondjuk feles? Nem lesz sok ha a 6ml-t (ami pont háromszorosa a napi adagomnak) egyszerre betolom?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mehet a napi adag is ha aggódsz a halak miatt, nálam nem volt probléma, de akkor még nem voltak crs-eim. 3-4ml és teletöltheted a kupakot, ha töményebbre akarod akkor valamelyiken változtatsz :)
 
Köszi a biztatás! Amint haza érek lövök egyet! Addig is Forma 1! :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mehet a napi adag is ha aggódsz a halak miatt, nálam nem volt probléma, de akkor még nem voltak crs-eim. 3-4ml és teletöltheted a kupakot, ha töményebbre akarod akkor valamelyiken változtatsz :)

Sziasztok!
Inadsz! Működik a carbo! :) Nem csípi a moha, és a HC-nak pedig semmi baja! Szép lassan kipisztítom onnan ahol semmi keresnivalója! :)

A fiúk kérésére pedig néhány kép! Lassan öt hónapos a kicsike! Egész jónak mondható a helyzet! Egy hete volt egy nagyobb fűnyírás, és a parvula bebarnult, de bízom benne hogy kirúgja magát!

1f2e52ad-44bb-4c50.jpg


1f2e52ad-44c9-0b85.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nahhhh, de kérlek!!! :) Komolyan mondom jobb fotót csinálok iPhone-nal mint a D60-as Nikonnal! :) Természetesen azért mert a megfelelő szakértelem hiányában nem tudom kihasználni a manuális beállitások adta lehetőségeket! Meg imádaok babrálni az iPhon-on lévő képszerkeztő progival! Az meg macerás, hogy legotózzam,felrakjam a gépre, majd onnan a telóra! :) Természetesen szoktam próbálkozni a Nikonnal is. Toltam már fel olyan képeket is! Például az előző közeliek azzal készültek. De természetesen azokat is "manipuláltam"! :)
Köszi az elismerést!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jó estét!
Jelezném itt is, hogy nagyon szívesen elajándékoznék kb egy tenyérnyi nagyon szép weeping mohát! Kiszedtem, egy tálkában pihen, gondolom pár napig fogja bírni csak! Kecskeméten tudnám odaadni!
Jelentkezzen valaki, mert nincs szívem kidobni!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Te jó ég! Öt hónapja nem írtam, és sajnos ez a bejegyzés sem lesz szívderítő...
Szépséges iwgumim a végét járja. Sőt ja nagyon őszinte akarok lenni, már vége... :( Egyszerűen nem tudtam karban tartani a weeping mohát, elburjánzott, kigyilkolt mindent, majd leállítottam a tápot, co2-t és most már csak bomladozó moha darabok vannak az akiban :( Szóval elszúrtam, pedig szépen beállt minden, algával sem volt bajom.
Így most egy kis szünet kezdődik. Remélem nem hosszú. Remélhetőleg néhány hónapon belül költözés lesz, és akkor indul az új konfig.
Abban kérném a segítségeteket, hogy hogyan is "pihentessem" a rendszert. Kiürítem az akit, mindent szétszedek. Mire figyeljek oda? Szűrőt hogy kell elrakni? Ro-valnmit csináljak, hogy a betétek ne száradjanak ki...?
Remélem tudtok néhány hasznos információt adni! Köszönöm szépen!
 
Jó estét kedves Fórumozók!
Megköszönve segítségeteket, tájékoztatlak Benneteket, hogy a mai napon a Sanzon Iwagumi megszüntetésre került. Remélhetőleg nem soká újra jelentkezem egy új projekttel, de a fórumról termeszetesen addig sem tűnök el! :)
A mai, nem egyszerű munka eredményét azért megmutatom...

qugenuna.jpg
 
Back
Oldal tetejére