• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sanzon iwagumi by elaca feat. Cecska

Szépen átvészelted az algát, nagyon jól néz ki. Ráadásul a kis mélységélességű HC-s kép... Ha még a hal is éles lenne eldobtam volna az agyam.(y)
 
Valóban jól néz ki most! Remélhetőleg megtaláltam a megfelelő beállításokat! :) 3 hete volt a blackout, és úgy néz ki nem sinylették meg a növények, és eddig az alga sem jött vissza, bár most nagyon óvatos vagyok! Még csak 5,5 órát megy a világítás, és a tápot is visszavettem 3ml-ről 2ml-re. Jónak tűnik mert egy hetes vízben is este úgy bubuznak, hogy őrület!
Biztos hogy sokat segített a tanácsod is, hogy este jól levegőztessem ki!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Szépen átvészelted az algát, nagyon jól néz ki. Ráadásul a kis mélységélességű HC-s kép... Ha még a hal is éles lenne eldobtam volna az agyam.(y)

Köszi Ramen!
Én mondtam neki hogy ne ficánkoljon, de nagyon neveletlenek ezek a dániók! :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Minden képen max 3 halat látni..többen vannak?Nem tervezel valami izgalmasabb halakat?:whistle:
Jól áll az aksinak a fekete háttér!Ügyesen leküzdötted az algát!Grat!
 
(y)
Nagyon szépen kirúgta magát az alga alól ez az aki.
Csak a képet nézve simán bevenném, hogy 200 literes, ha azt mondanád.
 
Minden képen max 3 halat látni..többen vannak?Nem tervezel valami izgalmasabb halakat?:whistle:
Jól áll az aksinak a fekete háttér!Ügyesen leküzdötted az algát!Grat!

Szia ZaCK!
Háromnál azért több volt benne, de nem sokkal, ezert ma megérkezett az erősítés! :) Most már olyan 12-14en vannak! Uebra dániók! Nagyon terszenek!


---
I am here: http://tapatalk.com/map.php?f5snbi
Sent from my iPhone using Tapatalk
 
(y)
Nagyon szépen kirúgta magát az alga alól ez az aki.
Csak a képet nézve simán bevenném, hogy 200 literes, ha azt mondanád.

Az alga leküzdésben nem volt sok szerepem! :( Sajna a különböző módosításokkal csak azt tudtam elérni hogy stagnált, megoldást a blackout hozott! Az viszont 100%-osat!!! Szerencsére azóta tudom tartani az optimumot! Legalább is úgy néz ki! :)


---
I am here: http://tapatalk.com/map.php?3bvtsk
Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ramen! Kicsit megkésve, de sikerült! :)

2e6bb883-8ade-7cee.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Szép jó napot Nektek!
Gondoltam írok már néhány sort!
Szerencsére nem történt semmi különleges esemény az elmúlt két hónapban! Virul a kis aki, lakók szemmel láthatólag jól érzik magukat, alga elkerül, a növények pedig eregetik a buborékokat! Úgy tűnik beállt minden! Bár nem is pörgetem túl! Blackout óta (2 hónapja volt) csak öt és fél óráig emeltem a világítást és a tápozást is vissza vettem 3-ról 2 ml-re! Mem is nagyon akarom bolygatni a rendszert! Max még egy fél órát emelek a fényen, abból talán nem lesz baj! :)
Egyetlen dolog ami zavar, az a weeping moha! Át akarja venni az utalmat! :( A szépséges HC gyepbe is beete magát! Természetesen ez az én tapasztalatlanságomból, és ügyetlenségemből adódik! Ez a fene moha "nehéz" lesüllyed, így nyírás után egyszerűen nem tudom kihalászni az összes levágott levelet, és csak akkor veszem észre amikor már nem lehet kihúzni, mert jön vele a HC is! :( Szóval küzdünk egymással! :) Nagyon szép, csak túl sokat akar! :)
Kérném a segítségeteket is! Egyszerűen nem találom az aksimat az IAPLC TOP 200-ban! Szóljatok már ha megvan! :D Természetesen viccelek! Ez az első alkalom hogy nyomon követem ezt a versenyt! Mit mondjak... elképesztő mik vannak! Nézegeted a képeket, és amikor már azt hinnéd hogy ezt nem lehet fokozni, tovább görgetsz, és tessék...! Mint nyáron a strandon! Csak kapkodod a fejed a szebbnél-szebb lányok után! :) Ezúton is gratulálok a három döntősünknek! Ahogy a Facebookon írtam: hajrá fiúk, a dobogón pont három hely van! :)) Én pedig izgatottan várom, hogy bekerülök-e az első 2.000-be! :)
További szép napot! Aki esetleg tudja a weeping moha ellenszerét, súghatna! :)

Megpróbáltam művészkedni is! Íme:

2e6bb883-de5a-a57c.jpg


2e6bb883-de6b-66b7.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Szia!
Nagyon jók a fotók! Csak ez az egy zebradánió van az akváriumodban? Vajon mért nem látni növényesben többet ebből a szép halacskából?
A lehulló mohákat egy vékony slaggal le lehet szívni vágás közben és után. Utána meg alaposan átmatázni az aljzatot. Szóval nem egyszerű,melós egy dolog.
 
Carbo! Nyomj a hc-ra carbót ahol van moha, a hc még szereti is, de a moha el fog pusztulni. ;) Nem kell töményen, mondjuk a kupakba nyomj 6ml-t és hígítsd fel, állítsd le a szűrőt és nyomj oda ahol moha van, 5-10 perc után meg indítsd el a szűrőt ;)
 
Back
Oldal tetejére