• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sanzon iwagumi by elaca feat. Cecska

Blackout után IAPLC fotózás! :) :)
Próba cseresznye! A tavalyi utolsó helyezettnél már biztos jobb vagyok, legalább algám nincs... annyi...! :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
IAPLC fotózás :)

IMG_9006.JPG


IMG_9004.JPG
 
1 hete még elkeseredetten írtál az algák miatt, most meg tessék! ;)

SOSEM SZABAD FELADNI! Tényleg erről szól az egész. ;)
Örülök, hogy bedobod te is a versenyre.
 
Távoli képen a fehéregyensúly sokkal jobb, remélem olyannal küldted be. Sok sikert ;)
 
viktorlantos said:
1 hete még elkeseredetten írtál az algák miatt, most meg tessék! ;)

SOSEM SZABAD FELADNI! Tényleg erről szól az egész. ;)
Örülök, hogy bedobod te is a versenyre.

Viktor! Ez szó szerint így van ahogy mondtad! :) Ugye pénteken este lekerült a lepel, de mivel nem voltam itthon egész hétvégén, csak tegnap este volt időm alaposan átnézni, rendbe szedni az akit, és ahogy már írtam, tényleg nagyon jól nézett ki! Rá is kerestem az IAPLC honlapra, és el is kezdtem filózni, hogy ki fog nekem segíteni jó képet lőni! Cecska Mestert már nem mertem felhívni, annyit segített, erre ma délelőtt olvasom a fórum bejegyzését, mi szerint lőni kéne néhány fotót! Ezt nem hagyhattam ki, úgyhogy délután el is jött a kedves párjával, és neki estünk! :) Persze még elmentünk halat venni, azzal a koncepcióval, hogy kicsi legyen, és sok. :) Zebra dániók voltak a legkisebbek! Sajna sehogy nem akartak úgy úszkálni ahogy mi szerettük volna! :( Szerintem kihoztuk azt amit lehetett totális felkészülés nélkül!
Köszi a biztatást Viktor, reméljük tényleg nem sínylették meg a növénykék ezt a pár nap sötétet!
Szombaton találkozunk!
 
Laci gratula, tényleg nagyon szuperül helyrejött!!!! :thumbup: Tibinek meg dícséret az önzetlen segítségért!!! :clap:
 
Na igen, úgy néz ki megvagyunk!
Őszintén szólva semmi jóra nem számítottam amikor elmentünk kedves párommal elaca-hoz, mert ugye már laca teljesen eltemette az akiát!! :cool: Viszont amikor egy kis halvásárlás után megérkeztünk, csak egy kis matázás az akiban, egy kis fű igazítás , majd egy egészségügyi kártyával toltuk le a barna lerakódásokat az aki oldaláról :lol: (na ez kemény volt), egy kis gyors vízcsere és jöhetett a fotózás. Rengeteget szenvedtünk mire, ugye mindig a hobbit nem gyakorlónak van a legjobb ötlete, (kedves b.nőmnek Melinek) hogy miért nem próbáljuk meg fekete háttérrel, s nem hiszitek el egy fekete póló segítségével már meg is lett a kívánt hatás!! Akkorra már rendesen bubiztak a növények is ami sajnos a fekete háttérnél nem előnyös, de meg lett a kép amire vártunk!!
A tanulság az , hogy hirtelen az ember ne akarjon verseny fotót csinálni, jó pár próba fotót azért lőni kell, hogy a kisebb hibákat orvosolni tudjuk. Viszont szerintem elaca-nak , mivel neki ez az első high-tech növényes akija, szerintem nem kell szégyenkeznie!!
Hajrá!!
 
Cecska said:
Na igen, úgy néz ki megvagyunk!
Őszintén szólva semmi jóra nem számítottam amikor elmentünk kedves párommal elaca-hoz, mert ugye már laca teljesen eltemette az akiát!! :cool: Viszont amikor egy kis halvásárlás után megérkeztünk, csak egy kis matázás az akiban, egy kis fű igazítás , majd egy egészségügyi kártyával toltuk le a barna lerakódásokat az aki oldaláról :lol: (na ez kemény volt), egy kis gyors vízcsere és jöhetett a fotózás. Rengeteget szenvedtünk mire, ugye mindig a hobbit nem gyakorlónak van a legjobb ötlete, (kedves b.nőmnek Melinek) hogy miért nem próbáljuk meg fekete háttérrel, s nem hiszitek el egy fekete póló segítségével már meg is lett a kívánt hatás!! Akkorra már rendesen bubiztak a növények is ami sajnos a fekete háttérnél nem előnyös, de meg lett a kép amire vártunk!!
A tanulság az , hogy hirtelen az ember ne akarjon verseny fotót csinálni, jó pár próba fotót azért lőni kell, hogy a kisebb hibákat orvosolni tudjuk. Viszont szerintem elaca-nak , mivel neki ez az első high-tech növényes akija, szerintem nem kell szégyenkeznie!!
Hajrá!!

istvan.fazekas said:
Nagyon harmonikus kis aki, IAPLC-on a helye...... :thumbup:

Maci said:
Azért szép eredménnyel zárult ez a black out! ;)
Hajrá Laca!

Köszi fiúk! :)
 
Back
Oldal tetejére