• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

pzsolti 160L

Tegnap egy újabb vízcserén vagyok túl. Takarítás közben attibva tanácsára kikerült a középső fallosznak becézett :D kő az akváriumból. Valóban így nekem is jobban bejön az összkép. A viviparát erősen visszavágtam. Emers szállak elhaltak,de már hozza az új hajtásokat. A brasiliensis szépen beindult, a zöld algával viszont küzdök. A köveken és a brasiliensis levelein terjeszkedik. Hamarosan mérek egy foszfát szintet, lehet az a ludas.

6829672193_500c4180db_z.jpg

6829686997_c154dfc34b_z.jpg

6829681963_e2c8cee380_z.jpg

6829705665_2461d22840_z.jpg
Hät szerintem kär volt kivenni a khmmm követ.ugy jobb volt.amugy nagyon jo,kär,hogy eddig elkerülte a figyelmemet.en is iwagumit tervezek.hajra toväbra is.neha nem kell halgatni masok tanäcsara,mondjuk ezt erezni kell.erezd a ;csiiiiit.
 
Kuchi, remélem hogy pzsolti veled szemben is alkalmazza majd a "nem kell hallgatni mások tanácsára" teóriát, és akkor a kompozíció marad így ahogy van! :D:hilarious:
 
Kuchi, remélem hogy pzsolti veled szemben is alkalmazza majd a "nem kell hallgatni mások tanácsára" teóriát, és akkor a kompozíció marad így ahogy van! :D:hilarious:
Miert is??szerintem igy tul lapos az elrendezes.dehät....
 
Maga az elrendezés az akvárium magasságához képest alacsony lett, ez nem vitás. Viszont a "falloszkő" akármennyire is magasabb mint a többi, piszkosul nem illett a képbe! De nem tartottam pisztolyt a fejéhez, hogy kivegye! ;)
 
A követ nem bántam meg hogy kivettem, kicsit természetellenes volt. Az elrendezés valóban alacsony lett ezt így utólag én is belátom, erre a manado összeesése rá is tetézett. Mivel azonban ez az első növényes próbálkozásom, itt inkább a tapasztalatszerzésre, tanulásra fektettem a fő hangsúlyt. A következőnél mindenképpen figyelek az arányokra is.:)
Az akival kapcsolatban lenne egy kérdésem, kb. 1 hete megjelent a vízfelszínen egy fura hártyás réteg. Nem az az opálos, inkább átlátszó nyálkás, és miután halhálóval leszedem ilyen szürkés, fehéres nyálka marad a halhálóban. Délelőtt míg nem kapcsol be a világítás és a co2 semmi gond, estére viszont mindig megjelenik.
 
Back
Oldal tetejére