• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Algaland

Csoportkép mikor készül a mama körül immáron a medencében nyüzsgő apróságokról? Számoljátok, hányan is láttak végül napvilágot?
Még mindig a csőben töltik a nap nagy részét, anyu rendületlenül legyezgeti őket és csak kajáért mászik elő, utána tolat is be vissza. A járvány az ő lakhatási körülményeit is megviselte, csőlakó lett. :D

A picik nem merészkednek messze, anyu közelében maradnak, 3 bátrabb példány van, akik már akár 5 cm-re is el mertek távolodni a csőtől. Tegnap kaptak apróra vágott catappa levelet, nagyon édesek, amikor a pici ollóikkal próbálják cibálni. :D Szintén tegnap szórtunk homokot az üveg aljára, mert nagyon esetlenül csúszkáltak a csupasz üvegen, a homok bekerülése után viszont a 3 bátor egyből elkezdett kotorászni.
 
Még mindig a csőben töltik a nap nagy részét, anyu rendületlenül legyezgeti őket és csak kajáért mászik elő, utána tolat is be vissza. A járvány az ő lakhatási körülményeit is megviselte, csőlakó lett. :D

A picik nem merészkednek messze, anyu közelében maradnak, 3 bátrabb példány van, akik már akár 5 cm-re is el mertek távolodni a csőtől. Tegnap kaptak apróra vágott catappa levelet, nagyon édesek, amikor a pici ollóikkal próbálják cibálni. :D Szintén tegnap szórtunk homokot az üveg aljára, mert nagyon esetlenül csúszkáltak a csupasz üvegen, a homok bekerülése után viszont a 3 bátor egyből elkezdett kotorászni.
Lathatunk videokat/kepeket?
 
2heti vízcsere megvolt, lassan a Gyukker-reaktort is takaritani kell, sok trutyi lerakódott már benne. Az a baj, hogy nagyon nehéz szétszedni (ez részben jó is, mert atombiztosan szivárgásmentes :D) és emiatt nehezebben szánjuk rá magunkat.

Durván megint 3 hónapja volt gyökértápozás, ma lenyomtunk 5 Osmocote golyót a kényesebb gazok alá. :)
Más történés nem volt, se nyírás, se új állat, se régi elhullás.
 
2heti vízcsere megvolt, lassan a Gyukker-reaktort is takaritani kell, sok trutyi lerakódott már benne. Az a baj, hogy nagyon nehéz szétszedni (ez részben jó is, mert atombiztosan szivárgásmentes :D) és emiatt nehezebben szánjuk rá magunkat.

Durván megint 3 hónapja volt gyökértápozás, ma lenyomtunk 5 Osmocote golyót a kényesebb gazok alá. :)
Más történés nem volt, se nyírás, se új állat, se régi elhullás.
Ha tudjatok nelkulozni postafordultaig, kuldjetek le orvosolom..
 
Bocsanat torlom majd. Elvesztem!! Nem tudok topikot keresni. A kereso savokba ha barmit beirok, vagy semmi, vagy olyanokat dob be amit nem is kerestem. Mi tortent itt a forummal? Csak abba tudok irni ami az utoljara idezett listaba van.
 
Bocsanat torlom majd. Elvesztem!! Nem tudok topikot keresni. A kereso savokba ha barmit beirok, vagy semmi, vagy olyanokat dob be amit nem is kerestem. Mi tortent itt a forummal? Csak abba tudok irni ami az utoljara idezett listaba van.
Szia Henrik! :) Csakazértis idéztük a hozzászólásodat, hogy később kereshető legyen. :)
Hogy keresel? Most teszteltem két keresést is, úgy tűnik, működnek:
1589200827567.png

1589200842441.png
 
Utoljára módosított:
Koszi. A ro vizes topikot keresem de az a baj ha nem tudom a cimet semmit nem ad ki. Beirom, hogy Ro víz, es semmi. Regen volt "kerdesed van" oda barmit beirtal megvolt.
Ha csak annyit írsz a keresőbe, hogy RO az lehet kevés, a legtöbb kereső három vagy négy karakter alatt nem működik.

Ezekre gondoltál?


 
Gratulálok a szaporulathoz, király kis rákocskák :)
Koszonjuk, nem gondoltuk, hogy elso probalkozasra ilyen sikeres lesz. :)
A cuki kis kannibálok!
Ilyen jó étvágyuk van, hamar olyan szép nagyra nőnek majd, mint a szüleik.
és még ők sincsenek kifejlődve! :ROFLMAO: 🕺
Legalabb 100-an vannak, a kajakupacokbol kiindulva ennyire tippelunk also hangon.

Rajta vagyunk, hogy novekedjenek, egyre tobbet esznek, kicsik es nagyok egyarant. Ma reggel csirkecomb falatokat kaptak, de volt mar csirkemaj is a menu mult heten. Hihetetlen, mit muvelnek a nyers hussal. 😳
 
Mivel ez nem a 2. hétvége volt, ezért itt vízcsere megint nem volt. :)
Pár részlet a jelenlegi gazokról, és a képbe betrollkodó lakókról :D

A cabomba új pirosas hajtásain látszik, mennyire tetszik neki a gyökértáp. Utána szokott így beindulni:
IMG_20200516_194346.jpg

Blyxa erdő, háttérben white és curly rengeteg:
IMG_20200516_194544.jpg

A tankok :D
IMG_20200516_194609.jpg
 
Back
Oldal tetejére