• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

200 l nyugalom

Nagyon örülök, hogy tetszik :) remélem sikerül fenntartani vagy még egy kicsit dzsungelesebbé fejleszteni ;-)
Az normális, hogy az egyik szombaton a GA-ból szerzett csigaevő csiga nem mozdul amióta betettem? mármint h üresen kaptam? :)
 
Nagyon örülök, hogy tetszik :) remélem sikerül fenntartani vagy még egy kicsit dzsungelesebbé fejleszteni ;-)
Az normális, hogy az egyik szombaton a GA-ból szerzett csigaevő csiga nem mozdul amióta betettem? mármint h üresen kaptam? :)

Ha nem mozdul a csigu akkor valami gond van. Legközelebb ugorj be és adunk egy másikat.
 
Nekem bejön a sötét háttér, szerintem a halaidhoz is ez passzol.
A Ramik gyönyörűek, tény hogy nem hosszú életű halak, de ha kicsit igazítod a vízparamétereid az igényeikhez, akkor sokáig meglesznek.Ahogy elnézem az állományod, a többi halad is felizzana még jobban a lágyabb-savasabb vízben. (Tőzeget nekik!!! :) )
 
Nekem bejön a sötét háttér, szerintem a halaidhoz is ez passzol.
A Ramik gyönyörűek, tény hogy nem hosszú életű halak, de ha kicsit igazítod a vízparamétereid az igényeikhez, akkor sokáig meglesznek.Ahogy elnézem az állományod, a többi halad is felizzana még jobban a lágyabb-savasabb vízben. (Tőzeget nekik!!! :) )

köszi! már én is gondoltam rá, a tőzeg mennyire nagyon színezi a vizet? jó lenne megtartani az átlátszóságot... egy másik akit biotópnak tervezek, de a nagyszobába szeretném, ha átlátszó lenne a víz .
 
Szép az aki,csak így tovább! Miért nem inkább kakadu törpesügér vagy gyöngyházfényű törpesügér?Kevésbé érzékenyek!
 
Back
Oldal tetejére