• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 112 liternyi halleves

Lehet meg kellene cserélnem a reinickiiket a baloldali microsorumokkal és bucékkal. Csak a microsorumok továbbra is jobbra húznának a sodrás miatt, az nem olyan jó.
Ti lefojtjátok a szűrőt? Egy ideje nagyon elfekszik a bal oldal…
 
Lehet meg kellene cserélnem a reinickiiket a baloldali microsorumokkal és bucékkal. Csak a microsorumok továbbra is jobbra húznának a sodrás miatt, az nem olyan jó.
Ti lefojtjátok a szűrőt? Egy ideje nagyon elfekszik a bal oldal…
Persze. Igaz, hogy a módszer nem mindenkinél ugyanaz. Nálam egy szűkebb keresztmetszettel rendelkező plusz előszűrő van. (oda gyüjtőm a garnikat, ha sokan vannak már, visszaengedem őket az üvegbe) Illetve a Sera Flore Active reaktor is fojt, a Hydor külső fűtő és ezek miatti hosszabb csövezés is folyt. A szűrőben van 2 liter Bio rio, az is fojtja, mert jóval kisebb a szemcsemérete, mint a mátrixnak. 😉
 
Persze. Igaz, hogy a módszer nem mindenkinél ugyanaz. Nálam egy szűkebb keresztmetszettel rendelkező plusz előszűrő van. (oda gyüjtőm a garnikat, ha sokan vannak már, visszaengedem őket az üvegbe) Illetve a Sera Flore Active reaktor is fojt, a Hydor külső fűtő és ezek miatti hosszabb csövezés is folyt. A szűrőben van 2 liter Bio rio, az is fojtja, mert jóval kisebb a szemcsemérete, mint a mátrixnak. 😉
Az nem probléma, hogy a beömlő részt fojtod le? Én közel kipusztítottam a garnéla állományt, mert a garnéla rács tök hamar eltömődik és nagyon lefojtja mindkét szűrőt, de inkább nem tettem fel.
 
Az nem probléma, hogy a beömlő részt fojtod le? Én közel kipusztítottam a garnéla állományt, mert a garnéla rács tök hamar eltömődik és nagyon lefojtja mindkét szűrőt, de inkább nem tettem fel.
Nem használok rácsot. Helyette van egy Atman QZ 30 előszűrő, aminek kicseréltem a gyári szivacsát kisebbre. Így elférnek a rabok, vígan kapirgálnak a szivacson és még látom is őket, mert a ház átlátszó. Elegendő a szivacs mosásakor visszapaterolnom őket, csak akkor lehet elhullásom, ha egy hosszabb nem várt áramszünetem lenne. 😉
 
Kettő, csak az egyiket felhúzta lazába😀 csórinak a szárnya van eltörve, úgyhogy már csak gyalogolni tud, meg kb egy méterre felreppenni.
Jól látom, hogy gyűrű van rajta? Ráadásul piros, tehát 2012-es a gyűrű.
Ha igen, akkor meg tudod adni a gyűrűn lévő adatokat @kivivi ?
 
Back
Oldal tetejére