• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

monto rompo

Akkor tápozni elkezdem, a carbo már megy, a wellness csomagot berendelem, addig profitot nyomom.
Mivel egy hétig nem leszek a halakat addig nem veszek. A tápozást még rá lehet bízni kollégákra, remélem, de a többit nem merem.
 
Nekem sem volt ammonia tesztem,Én mindig egy elfajzott RC-vel mértem le a szintet ha életben maradt akkor tuti jó a víz.
Bár az Oto meg az amano is kényesebb de próbának be lehet tenni.;)
 
A másik akiban van amano, mi az a hasán?
13893218059_27578df337_c.jpg
 
Az jó, és van vele valami teendő? Mert vhol azt hallottam, hogy édes vízben nem nagyon maradnak meg.
 
Egy hetes szabi után ez a kép fogadott:

13981462317_64a08c4863_b.jpg


kevés barna alga van a láthatáron :))

Ma 5 oto-t és 15 sakurát beköltöztetek, kajájuk lesz bőven.

viszont abban kérném a segítséget, hogy a blyxa és a tenellus túlnőtt hátul az acicularis mintha megtorpant volna, a parvula növöget.

a blyxát és a tenellust lehet nyírni? mert így nem illik be ide, a többihez képest nagy szerintem, de cáfoljatok meg :))
 
viszont abban kérném a segítséget, hogy a blyxa és a tenellus túlnőtt hátul az acicularis mintha megtorpant volna, a parvula növöget.

a blyxát és a tenellust lehet nyírni?
 
Sziasztok. A mai napon az acit hátul megnyírtam, már elég magas volt, elöl a blyxát és a tenellust próbáltam ritkítani. Magasságra elég nagyok, lehet hátra kellene ültetnem őket? Így néz ma ki az akvárium, 2 nap híján 6 hetesen. Néztem nagyon sok szép akit beneveztetek a versenyre, én ezt nem nagyon merem, mert nagyon nincs kész. Sajnos. Egy kocka a nagy könyvben pedig biztos jó érzés lehet. Hajrá annak aki indult :)

14079221117_9bf765a200_c.jpg
 
Szépen növöget(y) Úgy ahogy mondod a hátteret sűrítsd és növeszd fel kicsit szerintem is...
 
Sziasztok. A mai napon az acit hátul megnyírtam, már elég magas volt, elöl a blyxát és a tenellust próbáltam ritkítani. Magasságra elég nagyok, lehet hátra kellene ültetnem őket? Így néz ma ki az akvárium, 2 nap híján 6 hetesen. Néztem nagyon sok szép akit beneveztetek a versenyre, én ezt nem nagyon merem, mert nagyon nincs kész. Sajnos. Egy kocka a nagy könyvben pedig biztos jó érzés lehet. Hajrá annak aki indult :)

14079221117_9bf765a200_c.jpg

Szépen sűrűsödik ez kérem szépen...;)
 
rendben, megpróbázom, egy dobozt ültettem be előre, de az is eléggé megnőtt, és már menne oldalra is minden felé. Túl nagy ide, megpróbálom kiszedni.

a blyxát meg tovább ritkítani. (biztos nem lehet picit megnyírni? :))
 
Back
Oldal tetejére