• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 60P vörös növények

Nekem speciel sokkal jobban tetszik így, mint ahogy a versenyre küldted, de hát ugye a pap, a felesége, meg a lánya... 😉 😀
igen nekem is. de fényképezéshez kellett az erősebb fény, egy 60b van itthon pluszban ,ami hidegebb árnyalat és vakítóbb, azon nincs opál előlap mint az 600E-n. az lett volna az igazi ha van fényképezőgépem és akkor lehet nem kellett volna plusz fényt adni. de nem rossz a versenyes kép se szerintem. más “hangulat”…..majd legközelebb😀
 
Nekem a Brownie Ghostra fáj a fogam. Láttam, hogy van a Stoffelsnek, de amint fennebb írtad, valószínű ez is zöld marad, úgyhogy máshonnan fogom beszerezni.
 
Nekem a Brownie Ghostra fáj a fogam. Láttam, hogy van a Stoffelsnek, de amint fennebb írtad, valószínű ez is zöld marad, úgyhogy máshonnan fogom beszerezni.
rengeteget számít a genetika... pl.: az ARM indulásnál algásodott és levágtam teljesen nullára. elég lassan akart kihajtani és rendeltem még 2 cseréppel "pótlásnak", de akkor már sajna nem volt készleten Tropica. Aqua Art-ot küldtek helyette. Ég és föld a 2 növény. A tropica sokkal tömörebb és rövidebb levelű. Az aqua art az hosszabb levelű és nyurgább. Lassan 2 éves az aki de még mindig vágok ki belőle😒
 
Back
Oldal tetejére