• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

kisszsu 2. akváriuma

Sziasztok!

Lassan eltelik 3 hónap az átültetés és rendezés óta. Az idei év Co2 palack kifogyásával kezdődött :?, volt itthon 2 db palack és mind a kettő üres :ugeek: . Egy hétig amíg nem volt CO2, vissza vettem a világítást és a tápozást. Az alga csak az üvegen és a köveken lett ( bár a köveken előtte is volt, van :ugeek: ).
A Co2 adagolása után még egy hétig nem nyúltam az akváriumba, se nyírás se üveg pucolás.
Nyírás előtti állapot
Ny%C3%ADr%C3%A1s%20el%C5%91tt.jpg


A HM eléggé megnőtt őt a hétvégén nagyon megritkítottam, a többi növény is szépen növöget.
A héten szűrő anyagot is cseréltem az egyik kosarába mátrixot raktam a másikban maradt Eheim Substrat Pro. az áramlás most jobb, bár szűrő takarítás után mindig jó- :angel:
Mai állapot, kivettem két darab követ is mert nem fértek el a növények :ugeek:
1.jpg

2.jpg

3.jpg


Mivel hál istenek most már nekünk is lesz egy csoda boltunk :thumbup: , megyek és veszek más növényeket, és cserélem a mostaniak egy részét. Lehet veszek valamilyen fát is, hogy más legyen az összkép. Majd még meglátom.
Sziasztok :wave:
 
Sokkal jobb lett HM nélkül. Lehet ha nem hagyod megnőni akkor jobb lesz az összkép. Az a kő amit kivettél a pogo közül, szerintem kellett volna oda. De lehet azért fura, mert a 2. kép felülről van fotózva. Nekem is ilyen alga van a köveken, és nem akar eltűnni az istenért sem :?
:thumbup:
 
Nagyon pofás volt pedig a HM bokor ezekkel a kövekkel. ;) És jó kis gyeped lett időközben :thumbup:
A galériában pedig szívesen látunk bármikor, ha arra jársz :angel:
 
Én is bekerültem az első 1300-ba :angel: , nem is számítottam rá :mrgreen:
Hát nem egy jó kép, még gyakorolnom kell sokat! :oops:

1.JPG
 
Nekem is, olyan könnyű hangulata van a hardscape-nek, mint ha el akarna szállni :)
 
Back
Oldal tetejére