• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

kisszsu 2. akváriuma

Tényleg jó lett :thumbup: Valahogy nem volt az igazi azokkal a kövekkel
 
Valóban sokkal jobb az aki ezzekel a kövekkel. Bár nekem a másik kövel is tetszet. Gratulálok.
 
Korábban is tetszett a minimál stílusú akid, de így azért ütősebb lett. Szép munka! :thumbup:
 
Fotózásra előjöttek a kis drágák :)
Vagy a kaját várták :geek:

IMG_2408.jpg
 
Nagyon szépek a halaid (is)!
Próbálj meg valamilyen extra tápértékű kaját adni nekik, és még színesebbek lesznek. Én egy haltenyésztőtől kaptam a galaxykhoz, 1-2 hét után már látszott a változás.
 
atti76 said:
Nagyon szépek a halaid (is)!
Próbálj meg valamilyen extra tápértékű kaját adni nekik, és még színesebbek lesznek. Én egy haltenyésztőtől kaptam a galaxykhoz, 1-2 hét után már látszott a változás.

Köszi, ma megyek és veszek nekik!
4 hónapja vannak nálam nagyon picik voltak mikor vettem őket (még babák) . Azt hittem, hogy ennyi a színűk. :roll:
 
Érdeklődnék, hogy a Hagen armatúrát honnan szerezted be? Esetleg egy linket dobhatnál. Köszi, előre is.
 
Sziasztok!

Most van egy kis időn (katasztrófa az év végi vendéglátós hajrá :crazy: )
Én is felteszem a versenyre készített képeimet.
IMG_2341.jpg


IMG_2396.jpg


IMG_2414.jpg


Nagyon büszke vagyok magamra, hisz 2 éve még azt sem tudtam mi az a guppi nem , hogy mi az a Drop Checker.
Tök jó volt látni a sok szép akvárium között az enyémet is. Jó érzés, hogy nem csak az ismerőseim hanem ti és sok ember a világban is megnézte és még lehet, hogy tetszett is neki az akváriumom :angel: .

Három hete egy kicsit átalakítottam, a HC nagyon terjeszkedett jobbra balra föl minden fele. Induláskor 2 cseréppel raktam belőle az akváriumba, most csak kb. 1 cserépnyit Ha valaki tud tippet hogyan kezeljem ezután az nagyon jót tenne velem :). 3-4 hónap alatt nagyon megönt :ugeek: .( 3 hét alatt is sokat nőt most)
Mostani állapot

IMG_2436.jpg


Nem akarom szét szedni mostanában az akváriumot max. majd a növényeket és a köveket pakolgatom előre, középre hátra, jobbra balra, ha majd megint szét akarják feszíteni az akváriumot.

Köszönet minden fórumozónak (alapítók, csipesznyüvők, kötözök ...), tőletek tanultam meg mindent az akvakertészetről. :thumbup: :wave:
 
Szia,

Először is nagyon szép volt az aksid a HAC-on, gratula :clap:
Sztem nincs semmi baj azzal, ha néha az ember újraülteti a HC gyepét. Sokkal üdébb lesz utána, nem beszélve hogy az újonnan növők biztosabban kapaszkodnak a talajba. + még egy előny: ilyenkor lehet legjobban megszabadulni a benne gyomként növő moháktól, egyéb növényektől.
Gondolom a még gyakoribb nyírással hosszabb ideig kitolható ez a frissítés.
 
Köszi Paduc! Neked is gratulálok a te akváriumod is szép volt a HAC :wave: .A te képeid miatt mertem újraültetni a HC-t :angel: , írtad a fórumom, hogy bátran lehet.
 
Nagyon szép volt ez az akvárium. Egy kicsit ha arányaiban nagyobbak lettek volna azok a kövek....

De szép letisztult akvárium mindenféle sallang nélkül. Biztosan nagyon jó érzés lehet nézegetni. A halak pedig vígan repkedhetnek a táj felett. Ez is nagyon ritka manapság. :p :thumbup:
 
Back
Oldal tetejére