• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Két domb

Irígylésre méltó a HC gyeped, le a kalappal nagyon szép lett az akid! ;)
Semmi negatívumot nem látok, egyszerűen gyönyörű! ;)
 
Nálam is jó a flickr-nél

UI: uncsi az info óra :? Legalább van net :D
 
Köszönöm mindenkinek a dicséretet.

Cecska said:
Irígylésre méltó a HC gyeped, le a kalappal nagyon szép lett az akid! ;)
Semmi negatívumot nem látok, egyszerűen gyönyörű! ;)
Azért azt nem mondanám, hogy semmi negatívum. Nekem például nem nagyon tetszik, ahogy a fissidens pom-pomokká formálódik. Valami ilyesmit képzeltem, amikor a dombok alá fisidens tettem, de nem így nőtt.
5187168216_945592d791_z.jpg
 
Ha egy kicsit közelebb rakod egymáshoz a mohapamacsokat akkor neked is ugyan olyan lesz.
Én a glossoval jártam így korábban, mint te a hc-vel. Az újraültetés után minden rendben volt

Egyébként az aki szép. Gratu =) :angel:
 
Készítettem egy állványt az akváriumnak és áthelyeztem egy új helyre. Egy kicsit már kezd elvadulni, de még így is tetszik. A kövek és az ágak szép lassan eltűntek az aljzatkiegyenlítődés és a növények hatására.

Kp3759a.jpg


2010041601k.jpg


4638459417_796048a72c_o.jpg


4774386162_d9f19b0999_b.jpg


5187015832_7677067998_b.jpg


Kp3790b.jpg
 
Jó így végignézni a fejlődését, a változásokat!
Nagyon szép hangulatos az utolsó képen is, szerintem jól áll neki az az "elvadulás" :thumbup:
 
Szerintem az utolsó kép az sokkal jobb, természetesebb mint az eddigiek!!! :thumbup:
Gyönyörűűűúű!!! :thumbup: ;)
 
A régebbi képeken egy szép akvakertészeti kompozíció látható, inkább mesterségesnek hat (szerintem a hydro is rátesz egy lapáttal), míg a legutolsón egy sokkal természetesebb (és) dzsungelosabb látvány, ami előtt (is) le a kalappal! ;) Gratu.
 
Végig figyelemmel kísértem a naplód , mindig is tetszett ez az akvárium, de most a végére nagyot durrant nálam a látvány :) :thumbup: :thumbup: :thumbup:.
 
Ultrabrutál ;)
A távoli képről pedig sugárzik a nyugalom és a zen
 
szép az elvadult állapot is, de az utolsó előtti képen olyan sok szép kis részlet volt. a sok fissidens bokrocska, a fák tövében lévő részletek. sajnos ezeket ellepte a dzsungel.

valahol a kettő ötvözete lenne az igazi, de ettől függetlenül szép és hangulatos az akváriumod.
 
Köszönöm az elismerő szavakat! Összességében nekem is tetszik, habár nem ez a kép volt a cél a kiinduláskor, hanem egy dombos erdős táj. Most a jobb oldal inkább egy virágcsokorra hasonlít. Ez van, ha az ember hétről hétre nem tartja kordában a növényeket. Nekem is csak a képsort végignézve tűnt fel, hogyan süllyedtek el a kövek egy év alatt. Pedig a HC miatt nem volt semmiféle tereprendezés.
Mivel az akvárium nem ezen a helyen lett berendezve, a jobb oldali üveg felőli kép nem igazán szép. Ezért tervezem az átalakítását. Jelenleg egy bal oldalról lefutó domb képében gondolkodom, de nem tudom hogyan lehetne tartósan megakadályozni a kiegyenlítődést. Egyértelmű, hogy nagy kövekkel lesz körbetámogatva, de szerintem ez még nem elég. Azon gondolkodom, hogy a kövek közé az amazonia-t valami hajháló szerűségben tegyem be. Ebbe még lehet szálas növényeket ültetni és talán összetartaná a dombot. Sajnos a hajháló túl nagy lyukú. Van valakinek ötlete egyéb hálóra?
 
Back
Oldal tetejére