• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Első próbálkozás 30x30x35-ös méretben

Nagyon tetszik az akváriumod, egy hasonlót el tudnék képzelni otthonra, csak sajnos asszony eléggé megköti a kezemet. :(
 
El kell vinni egy GA-s workshopra és megváltozik a véleménye. Én is így csináltam. Azóta nyugodtan rábízhatom a tápozást és az etetést. :)
Ez a cél, egyelőre mutogathatom neki a képeket az IAPLC top 100 akváriumokról, aztán hátha... :D
 
Ma elkezdtem újra a napi rendszerességű tds mérést és a heti 50%-os vízcseréről is visszaállok a sűrűbbre, mert azt vettem észre, hogy egy hét alatt a tds felment 300-ra.
 
Ma elkezdtem újra a napi rendszerességű tds mérést és a heti 50%-os vízcseréről is visszaállok a sűrűbbre, mert azt vettem észre, hogy egy hét alatt a tds felment 300-ra.
Ha a KH és GH nem változott akkor nem gond, hogy emelkedett.
 
ez szerintem a kövek miatt van, a seiryu keményíti a vizet rendesen
Igen, erre gondolok én is. Tegnap este vízcsere után a tds 150 volt, ma reggel már 200.
Nagyon gondolkodom a heti 3x25%-os vízcserén. Ki fogom próbálni. Ehhez viszont a tápozásomon is változtatni kell akkor.
 
Ma mértem paramétereket. 3 nap telt el a vízcsere óta.
Ph:7
Kh: 8
Gh: 10
TDS: 300

Holnap vízcsere, aztán meglátom vasárnapra mennyire megy fel. Holnap teszek fel képeket is.
 
Ma mértem paramétereket. 3 nap telt el a vízcsere óta.
Ph:7
Kh: 8
Gh: 10
TDS: 300

Holnap vízcsere, aztán meglátom vasárnapra mennyire megy fel. Holnap teszek fel képeket is.
Érdeklődnék, hogy a co2 hány bubi/sec-el működik? Pont ugyan ekkora akváriummal dolgozom, és érdekelne a tapasztalatod. Ma indítom be a rendszert és ezen morfondírozom...
 
Back
Oldal tetejére