• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Első próbálkozás 30x30x35-ös méretben

Köszönöm az infót, akkor erről még olvasgatok, mert most van néhány kicsi rc-m.
Elvileg a Helena csak a sérült beteg állatokat támadja meg. (illetve a csigákat :D )
Még az ikrákra se mentek rá addig, amíg el nem kezdtek penészesedni.
 
Feltettem a fekete hátteret. Hétvegen HAC-ra fel.
84df483ac5e297cf13cf61fe86518c59.jpg
 
Hetek óta problémám volt a felszín olajosodáss. A héten változtattam néhány dolgon (a lily pipe-ot fentebb emeltem, 0.2ml-el több easy carbot adagolok) és megszünt teljesen a probléma.
Pedig már Eheim Skim 350-et akartam venni.
 
Feltettem a fekete hátteret. Hétvegen HAC-ra fel.

Jó a háttér! A versenyfotóhoz egy kis tanács: szerintem csinálj olyan képet is, amin látszik körben az üveg, nekem hiányzik a keretezése a képnek. Másfelől viszont alul a talajból sokkal kevesebbet kéne látnunk, a háttér és a talaj együtt gyakorlatilag a kép felét elveszi sima fekete területként.
 
Jó a háttér! A versenyfotóhoz egy kis tanács: szerintem csinálj olyan képet is, amin látszik körben az üveg, nekem hiányzik a keretezése a képnek. Másfelől viszont alul a talajból sokkal kevesebbet kéne látnunk, a háttér és a talaj együtt gyakorlatilag a kép felét elveszi sima fekete területként.
Köszönöm a tanácsot. Megpróbálom.
 
Ma este karanténba került az egyik galaxy.
Reggel futtában már fura volt. Most este jobban megfigyelgettem és azt láttam, hogy a pikkelyei felfelé állnak, nem eszik és olyan kicsit kábultnak tűnik.
Olvasgatva hasvízkórnak tippelem. Meglátjuk holnap mi lesz.
 
Ma este karanténba került az egyik galaxy.
Reggel futtában már fura volt. Most este jobban megfigyelgettem és azt láttam, hogy a pikkelyei felfelé állnak, nem eszik és olyan kicsit kábultnak tűnik.
Olvasgatva hasvízkórnak tippelem. Meglátjuk holnap mi lesz.
Amit leírtál, sajnos erre utal. Kár érte...
 
Határozottan jó, de rám nem jellemző módon azt kell mondjam, hogy picit hosszabb záridővel (több fénnyel) még jobb lenne.
Sajnos hosszabb záridővel rosszabb volt. Inkább a több fény kellett volna.
Volt két lámpa és egy vaku, de valahogy ezek kevesek voltak.
 
Back
Oldal tetejére