• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 90x45x45 Hasadék

Voltan GA-ban! :) jobb volt mint egy szexshop!
Vasarnap vagy hetfon indul a start!

ae5d771e90b69840e672ab0bfeaec015.jpg
 
90x45x45 GA 8mm (nem OptiWhite de már nagyon bánom)

Miért bánod?
Én is ebben a méretben gondolkodom, ha majd egyszer sikerül családi házba költöznünk, de nagy kérdés, hogy milyen üveggel. Ha majd megunod, és eladnád jó áron, szólj :)
 
:) persze szivesen, de Nemetorszagbol ujra hazahozni...en nem vallalom :D amugy azert banom kicsit, mert az opti white leirhatatlanul gyonyoru! Ma is a GA-ban, mintha a viz es kozted nem lenne semmi, egyszeruen nem erzekelni az uveget! A kovetkezo nekem opti lesz az tuti ;)
 
Megvolt a beultetes, ezuton is koszonom GA!
Most toltom fel az akit, estere teszek majd fel kepeket!
Szeretnem betartani az elso heten a napi 50% vizcseret, es az a kerdesem h ha nem ozmo hanem sima csapvizzel cserelek az mennyire problemas? Csak mert nincs ekkora hozama az ozmogepemnek!
1ad97c96cfa957c3abaf163155a8ab5e.jpg
 
En utoljara sima csapvizzel töltöttem fel az akit,es a többi víz csere mar ozmo volt.Nem tudom,hogy volt valami ertelme,de en a regi aki vizbol felhasznaltam kb 40l+a szűrök be voltak járatva.
 
Okes, koszi...a szuro nekem is ment 2 honapot vodorben a masik akibol leengedett vizzel...
Az elso hetet sztem csapvizzel megoldom, mivel mast nem is igazan tudok csinalni, mert mint irtam nincs akkora hozama az ozmonak...
Elegge zavaros a viz, legalabbis oldalrol, szembol nem veszes...5 to MC meg 1 to Ludwigia feluszott, de amugy egesz jol sikerul az ultetes...
Egyenlore brutal nagy a flow, helyenkent ropkod az amazonia, nem tudom folytsam e a szurot...
A Ricciat ragasztotam...kivanczi leszek mi lesz belole :D

074a194f74a82b9f24e3a27dbe5533f3.jpg
 
Az ada concepcio az elso heten a napi vizcserek mellett nem ajanl tapozast, ettol fuggetlenul szerintetek easy carbot tolhatok?
 
? Na bassz ezt nem tudtam! Eddig semmit se tapoztan! Akkor lassak neki gyorsan?.... :)

Igen. A dobozban nagyon tápanyag dús zselében vannak, miután kiveszed őket ebből érdemes egyből tápozni.
 
Erdekes amigy mert minden nap olvasok a forimok bujom a naplokat es megos egy ilyen fontos info kerulte el a figylememet! :)
 
Amikor az ada kitalalta ezt a modszert meg nem voltak zseles novenyek. Az eu egy picit elotte jar a vilag tobbi reszenek ezen a teruleten. Ezek a novenyek par korabbi szabalyt felulirnak
 
Hat koszonom az infot, meg szerencse h rakerdeztem :) Amugy a novenyek nonek mint a gomba, gondolom most elik fel a tartalekaikat, de ma mar elkezdtem tapozni. Co2 beoldas sajna meg nincs mert meg mindig (3hete) varok a palack megtoltesere. Jovo heten kapom meg legkotrabban. Erdekes h itt a feljett deutschlandban (legalabbis ezen a reszen) ilyen kinkeservesen megy ez.
 
Back
Oldal tetejére