• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The new Grayland - 90x45x45 (182 liter)

Hol a homok? :D
Hát ott:D


Sokkal jobb így teli zöldben.
Azt azért ne felejtsd el, hogy ezt a fotót eléggé alulról lőttem és torz is lett rendesen. Gimpben lett korrigálva. Ha szokásos módon szemből lőttem volna, akkor jó eséllyel azt írtad volna, hogy túl sok a zöld elöl.

Mi lesz a következö?
Egy ADA vasfás történet. Már minden itt figyel hozzá a szomszéd szobában, csak a feleségem nem engedi most még szétszedni az akváriumot, mert az elkövetkező két hétben délután illetve külföldön fogok dolgozni.


Vagy ahogy ismerlek te megelegszel 6ml-vel!
Nem sok ez a növény és nem is sietünk. Korábban 6ml-t nyomtam ahogy írtad, plusz a foszfátot 1 ppm-en tartom. Aztán lett 5ml, most meg már csak 4ml. Én tápanyaghiányra utaló jeleket nem látok.


ADA täpozäsnäl a kövekröl is eltünik a zöld por alga,vagy csak az üvegröl?
El nem tűnik teljesen, ez látszik is a köveken, de a tört része annak, mint ami a GA tápozás mellett burjánzik. Az üvegen is lehet látni úgy 3 hét után egy leheletnyit, de nem többet.
 
Már alig várom az új akváriumot. Ez meg gyönyörű, mint mindig. Öröm volt élőben is látni! Remélem a következőhöz is lesz szerencsém :)
 
Jelentem az akváriumot elkezdtem szétszedni.
Most az egyik szemem sír, a másik meg nevet. Az akvárium sok gondozást nem igényelt, nagyon hálás volt a növény választás.
De még délelőtt készítettem pár fotót technika nélkül, hogy legyen megörökítve a végső állapot.
Íme:

Final by eMZé, on Flickr

_DSC3418 by eMZé, on Flickr

_DSC3419 by eMZé, on Flickr

_DSC3421 by eMZé, on Flickr

_DSC3424 by eMZé, on Flickr

_DSC3426 by eMZé, on Flickr

_DSC3427 by eMZé, on Flickr

Riccardia és Fissidens kombó:
_DSC3428 by eMZé, on Flickr

Ennyit az algákról:
_DSC3429 by eMZé, on Flickr

_DSC3430 by eMZé, on Flickr
 
De jó kis softboxod van! :)

Csak azt tudom mondani itt is mint a flickr-en

Ez nagyon bitang lett. Sokkal jobb teli zöld előtérrel! És a Riccardia is milyen szuper lett ennyi hónap után. Wow!

(y):snaphappy::woot::)
 
Nagyon szép volt, főleg így a végére. Lehet már tudni hogy mi lesz helyette? Marad az iwagumi vagy újra fa?
 
Ide figyelj eMZé!!!
LE VAGY CSESZVE!!!:blackalien:
Sokkal jobb állapotú fotód is van,mint amit leadtál a HAC-ra.
Mindennek megvan az oka;)
Ez az akvárium már egyszer nagyon jól szerepelt egy nemzetközi versenyen, az IAPLC-n. Nekem ennyi elég.
 
Back
Oldal tetejére