• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Megkésett eső - 36L

Egy napi áztatás után lesüllyednek, de az áramlás elmozdítaná őket, emiatt és amiatt is, hogy ne lehessen látni a vágott részüket, be lettek szorítva a helyükre, ill alábújtatva valaminek. A végleges rögzítésük egyes részeken a mohák gyakori nyírása miatt nem lett volna praktikus, ettől függetlenül megpróbáltam pillanatragasztóval fixálni, ha finoman szeretném kifejezni magam: nem volt egy sikertörténet.:)
 
Jopet és Zack jóvoltából lett egy cbs csapatom,:) remélem jól érzik majd itt magukat, nagyon nehezen sikerül fényképezni őket, mert brutálisan kicsik. Zack szerint 1 centisek, szerintem sokkal kisebbek, úgy 10 mm-sek lehetnek.:)

View attachment 29899CBS by Sándor Mátrai, on Flickr
Sok örömöt hozzá!Elég klassz képet sikerült lőnöd.Ekkora üvegben sajnos elveszik 20 kis garnéla,majd,ha többen lesznek...
Elég vegyes kis csapat,de nagyon jól bírják nálam a "szélsőségeket". :)
 
Szuper (bár ugye nem először látom) (y)
Miért döntöttél a borúsabb háttér mellett és nem égetted ki azt?
 
Akkor idén is meg van a Nano Hac győztes!
Én nem így látom, de köszönöm, már most is tudok mondani lényegesen jobbat ennél, Béla is lassan indít egyet és vannak még titkos esélyesek. Azért az elfogultságod jól esik.:)
 
Szuper (bár ugye nem először látom) (y)
Miért döntöttél a borúsabb háttér mellett és nem égetted ki azt?
Köszi, nem az én döntésem,:) az akvárium elhelyezése a fő probléma, a fal és a hátsó üveg között csak két centi rés van, ez nagyban leredukálja a lehetőségeket.
 
Én nem így látom, de köszönöm, már most is tudok mondani lényegesen jobbat ennél, Béla is lassan indít egyet és vannak még titkos esélyesek. Azért az elfogultságod jól esik.:)
Na oké,sok akváriumot Nano kategóriában nem nézegetek,dr ez meg @Jopet akvája tetszik.De te vagy a Nano kollé
 
Köszi, nem az én döntésem,:) az akvárium elhelyezése a fő probléma, a fal és a hátsó üveg között csak két centi rés van, ez nagyban leredukálja a lehetőségeket.
Tudom, hogy meg tudtad volna oldani, ha akarod :) pl. előrébb húzni stb. Egyébként nekem nagyon tetszik a felhős hatás is, amit a fal felülete ad (ha megvilágítod), mint a #73-as bejegyzésednél. Hiába tudom, hogy csak a gyep tükröződése, a zöld szín algás üvegre enged gondolni és nem értem hogy ez hogy lehet, mikor annyira patent minden. :p
Tudom, hogy érzékeny vagy a bogárültetésre, ezért inkább azzal zárom a mondandómat, hogy ez a borús hatás is jól illik a berendezéshez, ahogy az akvárium nevéhez is.
 
Tudom, hogy meg tudtad volna oldani, ha akarod :) pl. előrébb húzni stb. Egyébként nekem nagyon tetszik a felhős hatás is, amit a fal felülete ad (ha megvilágítod), mint a #73-as bejegyzésednél. Hiába tudom, hogy csak a gyep tükröződése, a zöld szín algás üvegre enged gondolni és nem értem hogy ez hogy lehet, mikor annyira patent minden. :p
Tudom, hogy érzékeny vagy a bogárültetésre, ezért inkább azzal zárom a mondandómat, hogy ez a borús hatás is jól illik a berendezéshez, ahogy az akvárium nevéhez is.
Huh de mázli, hogy nem vagyok olyan maximalista, mint Te.:) Egyébként sem lehet egy bútort előrébb húzni,:p de ezt még elölrébb húzni sem, mert rögzítve van a hátsó falra.
 
Utoljára módosított:
Tudom, hogy meg tudtad volna oldani, ha akarod :) pl. előrébb húzni stb. Egyébként nekem nagyon tetszik a felhős hatás is, amit a fal felülete ad (ha megvilágítod), mint a #73-as bejegyzésednél. Hiába tudom, hogy csak a gyep tükröződése, a zöld szín algás üvegre enged gondolni és nem értem hogy ez hogy lehet, mikor annyira patent minden. :p
Tudom, hogy érzékeny vagy a bogárültetésre, ezért inkább azzal zárom a mondandómat, hogy ez a borús hatás is jól illik a berendezéshez, ahogy az akvárium nevéhez is.
 
Huh de mázli, hogy nem vagyok olyan maximalista, mint Te.:) Egyébként sem lehet egy bútort előrébb húzni,:p de ezt még elölrébb húzni sem, mert rögzítve van a hátsó falra.
Ez most komoly? :D Tényleg én érdemeltem ki az elfojtott nyelvtannácizmusodat, kedves Sándor? :D Nem is tetszik az akváriumod :p
 
Back
Oldal tetejére