• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Megkésett eső - 36L

Savazok egy kicsit,ha lehet.Nekem ezek a kis gyökerek agyonnyomják az arányokat,egy kicsit a két mohagombocot is szét lehetne szorni az előtérben ezzel megtörve az "egyhangú" zöld hatást.Persze irigykedem mert nekem nincsen hasonló látványvilágom.
Próbáld azért elkapni majd fotóval mert ez nekem egy kicsit erősebb is lehet mint a barlang volt [emoji6] [emoji122]

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
 
Savazok egy kicsit,ha lehet.Nekem ezek a kis gyökerek agyonnyomják az arányokat,egy kicsit a két mohagombocot is szét lehetne szorni az előtérben ezzel megtörve az "egyhangú" zöld hatást.Persze irigykedem mert nekem nincsen hasonló látványvilágom.
Próbáld azért elkapni majd fotóval mert ez nekem egy kicsit erősebb is lehet mint a barlang volt [emoji6] [emoji122]

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
Köszönöm a véleményed, teljesen igazad van az arányokkal kapcsolatban. Soha sem tudtam eldönteni, mit is szeretnék megjeleníteni, hegyeket vagy köveket, valószínű inkább a hegyekhez áll közelebb a kép és akkor tényleg aránytalannak hatnak a gyökerek. Viszont, ha nem ezt nézem, csak a részleteket, színeket, formákat, úgy nekem tetszik a látvány. Szerintem ez nézőpont kérdése, viszont annyira nem erős az építmény, hogy a kiegészítők nélkül meglegyen, az elején eldöntöttem, hogy nem szeretnék sem ösvényt, sem pedig nagy mélységet láttatni. Egy ideje csak úgy tekintek rá, mint egy hangulatot felidéző képre, ez előcsalhat valakiben akár egy tájat is.
Most úgy gondolom, hogy nem szeretnék többet fényképezni már, a végeredményt végső képként értettem. Gondolkozom a következőn, gyűjtögetem a dekorokat hozzá.
 
Utoljára módosított:
Hogy ne csak a számat jártassam :) csináltam neked egy világos, kékes hátteret, hátha kedvet kapsz (de tényleg csak mutatóba, nem rábeszélés miatt).
Világos, hogy sokkal jobb.:) Csak tudod én már lezártam ezt a berendezést, elajándékoztam a gyökereket is, és talán kicsit aránytalan is lenne lepakolni a helyéről az egész üveget. Folyamatos problémám a háttérégetés, meg kell majd oldanom a következőnél. Köszönöm.:notworthy:
 
Obi-s fehér opál fólia az a tuti,nem jön le könnyen viszont könnyű felrakni,csak ajánlani tudom ;)
Szerintem Sanyinál a mindennapos látványhoz nem kell háttér, szép a fal. Fotózáshoz meg ahogy korábban mondta, csak egy kis helyre lenne szüksége, mert szerintem a kisebb távolságban (~10 cm) elhelyezett fehér kartonlap ideális, ezt nálam közösen megállapítottuk..
 
Obi-s fehér opál fólia az a tuti,nem jön le könnyen viszont könnyű felrakni,csak ajánlani tudom ;)
Sajnos nem ezen múlik, hanem a résen, az akvárium és a fal között, ami most annyira kicsi (1,5-2 cm), hogy leárnyékolja saját magát. Az utóbbi képen pl. ott volt egy opál fólia, nélküle még rondább, legalábbis képen. Élőben nem használok semmit, úgy jól néz ki.:)
 
Utoljára módosított:
De jó, hogy fotóztad a garnikat, már úgyis meg akartam kérdezni, hogy minden oké-e velük? Meg aztán látsz-e már legalább előjeleket a gyarapodásra? Vagy netán már bővült is a csapat?
 
Mert már megint profik a fotók (y)(y);)
Köszi, bár fényképezés előtt azért mindig jobbat képzelek el, de később beérem ennyivel is. A kép alatti kis számot ha megnézed, az látszik belőle, hogy hányadik kattintásra nem ugrott ki a képből ismét az alany,:mad: sajnos ennyi próbálkozás után megunja az ember.:(
 
De jó, hogy fotóztad a garnikat, már úgyis meg akartam kérdezni, hogy minden oké-e velük? Meg aztán látsz-e már legalább előjeleket a gyarapodásra? Vagy netán már bővült is a csapat?
Egyelőre csak a növekedés látszik rajtuk, szerintem teljes lehet a létszám is, nem láttam elhullást. Gyarapodásnak semmi jele, talán még nem érték el a kifejlett méretüket sem.
 
Egyelőre csak a növekedés látszik rajtuk, szerintem teljes lehet a létszám is, nem láttam elhullást. Gyarapodásnak semmi jele, talán még nem érték el a kifejlett méretüket sem.

Vagy csak várják a "megkésett eső"-t!:)

Szépek, egészségesek, és ahogy @szentgyo szokta mondani, a garnélázás türelemjáték, majd jön a szaporulat is, nem kell aggódni!(y)
 
Hát... tényleg elég zagyva címe lett ennek a berendezésnek, köszönöm, hogy próbálod Te is mondatba illeszteni, illetve összefüggésbe hozni az akváriummal...nem könnyű.:) Kicsit az akvarizálás szól a kitartásról is, most már kitartok az elnevezés mellett, oly annyira, hogy az IAPLC- re is úgy angolosítottam, hogy csak lehagytam az ékezeteket: "Megkesett eso". Hadd bogozzák a bírák!:)
A garnélák miatt nincs izgalom.:)
 
Köszi a naplót! Nekem nagy kedvencem volt.
Ugyanakkor a Tapinak láthatóan nem jött be. Le is cserélte az első bejegyzéstől az utolsóig az összes bejegyzésedet. :p
Ahogy doktor Bubó mondaná: Kérem a következőt!
upload_2017-7-3_14-21-19.png

upload_2017-7-3_14-22-21.png
 
Back
Oldal tetejére