• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Viccek

Fábry után...
Öreg bátya bemegy az étterembe, kér 3 deci bort meg egy pörköltet...
Jóízűen neki látna, de észreveszi, hogy a szomszéd asztalnál rántott szeletet esznek.
Hívatja a pincért:
- Mit parancsol az úr?
-Nem lehetne, hogy a pörkölt helyett egy rántott szeletet kapjak mégis?-kérdi az öreg.
-De, semmi akadálya! Pincér elviszi a pörköltet, hozza a rántott szeletet...
Bátya jóízűen megebédel, majd szólítja a pincért:
-Fizetnék!
-Mit számolhatok?- kérdi az.
“Vót” három deci borom...így az öreg.
-Na és mi lesz a rántott szelettel??!
-“Azér” odaadtam a pörköltet...
Mire a pincér:- De hát azt sem fizette ki!!
Mire az öreg:- De nem is ettem meg!!
 


És még szerencséje van, hogy türelmes és nem agresszív :D


Nemzetközi feminista kongresszus. Felszólal egy francia hölgy:
- Múltkor mondta nekem az én Jeanom, hogy éhes, kellene vacsora. Erre én válaszoltam neki: "menj le a boltba, vegyél kaját, főzd meg, lesz vacsora." Első nap nem láttam semmit. Második nap nem láttam semmit. Harmadik nap láttam, hogy lemegy a boltba, vesz kaját, megfőzte, volt vacsora.
Felszólal egy angol nő:
- Múltkor mondta nekem a férjem, hogy nincs tiszta fehér ing. Erre válaszoltam neki: Te, John, menj le a boltba, vegyél mosóport, mosd ki az inget, vasald ki, lesz fehér ing. Első nap nem láttam semmit. Második nap sem láttam semmit. Harmadik nap látom, hogy John lemegy a boltba, vesz mosóport, kimossa az inget, kivasalja. Volt tiszta fehér ing.
Felszólal Mari néni Magyarországról:
- Múltkor mondja nekem a férjem: Te asszony, olyan rendetlenség van a lakásban. Én meg válaszoltam neki: Ott a porszívó, porszívózz ki, moss föl, törölgess le, mosogass el és máris nem lesz rendetlenség. Első nap nem láttam semmit. Második nap sem láttam semmit. Harmadik nap a bal szememre már egy kicsit láttam.
 
Back
Oldal tetejére