• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Viccek

Simán el tudom hinni, hogy komolyan gondolta, a mikró leírásába is beleírják már, hogy élő állatot ne rakj bele. Nem saját ismerős írta, lopott kép. :)
"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre."
Már biztos hallottátok. Nagyon igaz...
 
Én ez ellen a foton becsapódás ellen úgy védekeztem, hogy még csak nem is néztem az akvárium felé. Mikor bekapcsolt a világítás, inkább elvonultunk a nappaliból, ne érje kár a szemünket.
De aztán megtaláltam a megoldást, eladtam a Twinstar ledet és vettem egy ATI lámpát.
Most indul majd egy nano aksim, az ledes lesz, ezért külön szobában lesz, ha felkapcsol a led, rácsukjuk az ajtót.

És egyébként vigyázzatok, mert az autók műszerfal világítása is ledes már jó ideje, ezért vezetek este becsukott szemmel.. Nem éri meg kockáztatni a látásom..
 
és ha nektek fájt, beraktátok ide, fájjon másnak is :D
De akkor fájjon még jobban:
View attachment 86684
4 embernek leírtam ezt a viccet:
növéremnek,
sógoromnak,
anyukámnak,
és egy volt osztálytársamnak.

a fent felsoroltak reakciói:
1.) Növérem: ,,Ez mi a f@szom akar lenni??" - èn: ,,Szóvicc b+...."- Növérem: ,,:( most értettem meg" ps: mivel mi sosem káromkodunk szóban...ezért néha így csetelünk 🤷‍♀️
2.) Sógorom: ,,Azt hittem Okoskáról van szó, de aztán rájöttem ;)" ps: Okoska az egyik tanfolyamtársam....
3.) Anyukám: ,,Ès ki az a Virág? Téged zavar csillagom?"
4.) Volt osztálytárs: ,,??? Nem is volt Virág nevü osztálytársunk!"
 
4 embernek leírtam ezt a viccet:
növéremnek,
sógoromnak,
anyukámnak,
és egy volt osztálytársamnak.

a fent felsoroltak reakciói:
1.) Növérem: ,,Ez mi a f@szom akar lenni??" - èn: ,,Szóvicc b+...."- Növérem: ,,:( most értettem meg" ps: mivel mi sosem káromkodunk szóban...ezért néha így csetelünk 🤷‍♀️
2.) Sógorom: ,,Azt hittem Okoskáról van szó, de aztán rájöttem ;)" ps: Okoska az egyik tanfolyamtársam....
3.) Anyukám: ,,Ès ki az a Virág? Téged zavar csillagom?"
4.) Volt osztálytárs: ,,??? Nem is volt Virág nevü osztálytársunk!"
Én azt hiszem, hogy anyukànàl elvesztettem a fonalat...
 
Back
Oldal tetejére