• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ügyfél project tanulságok

Arohamsisakoséletbe! 😮
Ha legközelebb megint megbolondul a Bolitis, akkor lécci hajítsd a nyesedéket az É47.455280794 K19.1344791447 irányába. 😘
Tényleg @Matyi , ha nem titok: mit csináltok azzal a töménytelen sok növénnyel, ami kijön egy bontáskor vagy nyírásból?
Gondolom a boltba nem kerül ki, mert ott csak "márkás" növények vannak. Megy a qkába?
 
Tényleg @Matyi , ha nem titok: mit csináltok azzal a töménytelen sok növénnyel, ami kijön egy bontáskor vagy nyírásból?
Gondolom a boltba nem kerül ki, mert ott csak "márkás" növények vannak. Megy a qkába?
Igen. Nagyrésze kukába végzi. Az anubiast bucét és a riccardiat talán amiket meg szoktam menteni.
Ha valami ügyfél akváriumba elfér akkor még oda el szoktam használni.
 
Sziasztok.
Ismét volt egy említésreméltó akvárium a héten .Pár hónapig nem nyúlt hozzá senki csak a vizet pótolták, etették a halakat és néha tápoztak.

2020. 04. 29. 9 23 03.jpg
2020. 04. 29. 9 23 12.jpg
A rengeteg növény kigyomlálása és riccia eltávolítása után kiderült, hogy van még remény, lehet ismét kicsit alakítgatni az akváriumot.
2020. 04. 30. 12 41 13.jpg
Készült egy time lapse film is lehet az is felkerül.
 
És mi született belőle?:unsure:
@Matyi, remélem dobtál nekik egy kis megjegyzést az akva melletti vélemény dobozba!;)
Mennyi idő volt rendbe kapni, megfazonírozni?
Három óra volt a nyírás, üveg pucolás, két szűrő kipucolása és a vízcsere.
Első körbe csak a szükséges dolgokat csináltam meg, a finom alakítgatások már a következő alkalmakra marad.
 
Na, igen. A hatalmas rutin kell ám ehhez. Nekünk egy nap is ráment volna, az tuti.👍
Viszont alga egy kevéske látszott az üvegen, a többi rész egész vállalható volt. Szóval az akvárium egyensúlyát nagyon szépen sikerült belőnötök, hogy csak dzsungel lett, nem algatenger.👍
 
Back
Oldal tetejére