• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ügyfél project tanulságok

Matyi

Legenda
Jól látom?
"Lapra szerelt" "IKEA-s" akvárium? 👍
A Green Aqua fejlesztő és mérnöki csapata kitalálta ezt a lapra szerelt akváriumot amit így könnyebben tudunk tárolni, csomagolni és szállítani. Pontosan, mint az IKEA bútoroknál, mellékelünk ragasztót, használati és összeszerelési tájékoztatót a csomaghoz. Sajnos az első tesztek nem valami jól sikerültek. @Nigro találtuk a legmegfelelőbbnek az átlagfelhasználói tesztre. Sajnos több tesztelés után is voltak problémák, sajnos túl bonyolult még az összeszerelési lehetőség rengeteg alkatrész és rengeteg illeszthető felület van :) de dolgozunk az egyszerűsítésen ;)

elektrorudi

Legenda
A Green Aqua fejlesztő és mérnöki csapata kitalálta ezt a lapra szerelt akváriumot amit így könnyebben tudunk tárolni, csomagolni és szállítani. Pontosan, mint az IKEA bútoroknál, mellékelünk ragasztót, használati és összeszerelési tájékoztatót a csomaghoz. Sajnos az első tesztek nem valami jól sikerültek. @Nigro találtuk a legmegfelelőbbnek az átlagfelhasználói tesztre. Sajnos több tesztelés után is voltak problémák, sajnos túl bonyolult még az összeszerelési lehetőség rengeteg alkatrész és rengeteg illeszthető felület van :) de dolgozunk az egyszerűsítésen ;)
Szerintem, zseniális ötlet! 👍
Kívülállóként a szekrény acél és fa szerkezetében nem látok komoly nehézséget, ha mindkettőt profi, átgondolt tervezés előzi meg. Szó szerint, összerakhatja a T. Megrendelő is.
Nem látom jól az alsó és felső acélszerkezet illesztését a lábakhoz, de ha jól látom, amit látok :), akkor én nem így csinálnám.

A legmacerásabb résznek az üvegragasztást gondolom. Oda tényleg egy vér profi szakember kell (ő ugye ment veletek?). Azt nem szabad az ügyfélre bízni, semmiképpen.

Szerintem az IKEA sem 1 db bútor után kezdte a sorozat gyártást, hanem előtte gyakoroltak egy pár évig. ;)

Nigro

Alapító
Admin
Többször megpróbáltam. Mindig maradt egy marék "felesleges" alkatrész :)
Egyébként 1400 (!) liter lesz :cool:

Oldal tetejére