• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ügyfél project tanulságok

Ritkán szólok de most igen😁
Nekem adja ott a koponya, kövezzetek meg érte (címet adok ahol várom a köveket😀). Talán annyi, hogy nagyon rikítóan "fehér". Van benne fantázia, ha jobban bele illene a kövek színvilágába! Szép munka egyébként! 👏
 
Sziasztok kertészek!
Akkor tudjuk le a heti szörnyűséget, hátha a következő héten nem találkozok ilyennel.
Szegény akváriumon nem nagyon volt víz cserélve és a világítás is ment felette folyamatosan. Havonta megyek csak így kicsit nehéz dolgom van de megteszek mindent, hogy sikerüljön visszahozni ezt a kis akváriumot.
Egy ilyen akvárium vállalható szintre hozása több idő mint néha egy 500+ os akváriumon a heti karbantartás.
View attachment 87427

Egy hónap után elmenetm karbantartani ezt a kis szörnyűséget (némi undorral), de kellemes látvány fogadott és már nem is olyan szörnyű és kilátástalan a helyzet. Sokat javult azóta, jót tett neki, hogy most már van rendes szűrése és a lámpa se világít 0-24 be.
2020. 03. 10. 12 39 52.jpg
 
Egy hónap után elmenetm karbantartani ezt a kis szörnyűséget (némi undorral), de kellemes látvány fogadott és már nem is olyan szörnyű és kilátástalan a helyzet. Sokat javult azóta, jót tett neki, hogy most már van rendes szűrése és a lámpa se világít 0-24 be.
View attachment 89030
Semmi kétség: varázsló vagy! 👍
Esőt is tudsz csinálni? :unsure:
 
Nem volt rettenetes, olyan szép dús és némi alga az üvegen. Sajnos az alsó részem lévő növényeket elnyomta a bolbitis meg a micro de csodás stau bokrok voltak benne.
Sajnos csak egy gyors képet csináltam nem terveztem megosztani.
View attachment 89219
Arohamsisakoséletbe! 😮
Ha legközelebb megint megbolondul a Bolitis, akkor lécci hajítsd a nyesedéket az É47.455280794 K19.1344791447 irányába. 😘
 
Back
Oldal tetejére