• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes the wedding

Szia Adrián!

Először is Boldog Névnapot!
Sikerült két egyszerű dekorból (szőlő, lávakő) nagyszerűt alkotnod!

A magazin megérkezett?

AmegA
 
Azért ez nem teljesen így van!Szombaton 16h-ig van posta,de hétfőn is van!Többször kaptam szombaton,és hétfőn is csomagot!
nem cáfolom, hétfönként amióta itt vagyok nem kaptam eddig semmit! Szombaton csak DÉLIG vannak!
keresztanyám mondta még pár évvel ezelött, ne nézd a postád hétfön, mert be kell hogy induljanak! :D
 
Sziasztok, ma 5 hetes az akvárium, kevéske alga az van ecset formájában a köveken ahova az áramlás becsapodik. szüröt nemnagyon akarom folytani igyis elégjól megvan terhelve. no meg a karbantartók elkell valamivel üssék a hasukat! :D
ma valahogy ráéreztem hogy megkell sasoljam a növénytápadagolót amikor bespricceli az oldatokat, hát igen a mikro táp nem jött:banghead: nem tudom mióta párnapja biztossan! szétvolt csúszva a csövezés, valöszínüleg akkor történhetett amikor áthelyeztem a csöveket erösebb áramlásmiatt! holnap duán palack csere nem váratom tovább! valamint megnézek a közelben egy eladó vízhüttőt a nyári melegekre! Blue Marina chiller. valakinek tapasztalata vele kapcs?
csapathal még egyenlöre várat magára! macrandara szépen piroslik!
Jöjjön egy távlati fotó, vizcsere elött..
Szép délutánt!;) kössz ha erre jártál!IMG_1827.JPG
 
Sziasztok
5 és feledik hetében van az akvárium
Egy amano s egy otto az örök vadászmezőkre távozott!
Elöbbi nembírta a padló melegét kiugrott az utobbi gyengének bizonyult!
Garnélák vannak dögivel, vadas is vanköztük igen jol!
Szabira készülők
Táp fény co2 redukál olyan 5 orára megfelelően! S holnap vízcserre! Szépen bedúsúlt! Mondjuk ezis volt a cél!
Alga elenyésző!
S egy fotó!e9ecd872f97c26068941354d1d99c36e.jpg
 
Ma vagyunk 4 hetessek, szépen alakul színesedik!
még semmin nem emeltem, csak az automata tápadagolot élesitettem be a fényhez. 5-5-5 ml megy még mindenböl vízcsere 4 naponta baktérium elösegítő csak vizcserekor..
Sporik légyszi rakjátok be ezt a képet borítóképnek, ha nem nagy View attachment 51055 macera! Köszi @viktorlantos
Srácok ha a költözés mellé belefér légyszi rakjátok be a fent említett képet albumképnek köszönöm!! @viktorlantos @inadsz
 
Back
Oldal tetejére