• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The Last Paradise

Szia kuchi!

Nagyon tetszik az akváriumod, mi is hasonlót szeretnénk

De a tetszésnyilvánításból nem lehet fejlődni, továbblépni.

Pár dolog ami hibádzik:
Piros: vágott ágvégek.
Kék: nem a képbe passzoló fák, gyökerek (túl vastag, girbe-gurba, túl világos, stb...).
Lila: magányos kő ( még pár mehetett volna a mederbe).

kuchi hibák.png

Ezeket már így utólag nem lehet javítani, ezért érdemes időben naplózni és csak a versenyfotót titkolni!
Reméljük nem veszed rossz néven a kritikát!

Lássuk a következőt (azt is szívesen illetjük kritikával)!


AmegA
 
@AmegA Ment a lájk, de nem azért mert egyetértek veletek - ehhez én még kismiska vagyok. Hanem a szókimondásért és mert nagyon rutinos szemmel látjátok a részleteket.
@kuchi védelmében: tuti hogy a lila követ csak hasonló célzattal rakta oda, mint @TZ a S.A.P-nál, hogy legyen mi megtörje a zent :) ;) Bár ehhez nekem egy sokkal nagyobb kő kellett volna, ez a pici nem tudta megtörni (y)
 
Patrik, nem akarsz egy nagyobb képet feltenni? A fórum 1600 pixelben tudja kezelni a képeket. Ez kb fele akkora ezért nem is látszódnak jól a részletek. Pedig jó őket nézegetni :)
 
Szia kuchi!

Nagyon tetszik az akváriumod, mi is hasonlót szeretnénk

De a tetszésnyilvánításból nem lehet fejlődni, továbblépni.

Pár dolog ami hibádzik:
Piros: vágott ágvégek.
Kék: nem a képbe passzoló fák, gyökerek (túl vastag, girbe-gurba, túl világos, stb...).
Lila: magányos kő ( még pár mehetett volna a mederbe).

View attachment 16028

Ezeket már így utólag nem lehet javítani, ezért érdemes időben naplózni és csak a versenyfotót titkolni!
Reméljük nem veszed rossz néven a kritikát!

Lássuk a következőt (azt is szívesen illetjük kritikával)!


AmegA
Szia Kavicsos!Köszi az észrevételt!Akkor röviden válaszolok!
Piros: vágott ágvégek.

Igen,ezt en is tudom,most mar másképp csinálnám.De én nem akartam mindenhova zoknit húzni a fák végére!Ahogy @Nigro is mondta a Hac díjkiosztón!
Kék: nem a képbe passzoló fák, gyökerek (túl vastag, girbe-gurba, túl világos, stb...).
Ezt anno természetesnek láttam!

Lila: magányos kő ( még pár mehetett volna a mederbe).
Volt ott több is,csak benőtte az sok előtéri növény!
A kritikának örülök,ebből sokan tanulhatunk!
 
Én csak két dolgon csodálkozok:
1. Hogy rejti el mindössze egyetlen szemüveg Clark Kentet?
2. Hogy nem tévedt fel egyetlen kép se ezekről az akváriumokról, mikor szinte napi szinten erre jársz? ;)

Amúgy nekem sem tetszik... :D
 
Back
Oldal tetejére