• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes the wedding

Ők is a megtermettebb amanók közé tartoznak!
jol látod.. még ök nem is annyira! de már vagy 3 éve nálam vannak! van még egykét megtermettebb is!
nézegetem a következö akváriumot, meg akarom próbálni, hátha sikerrel járok a kisamanókkal!
 
@kuchi van valami tipped miert nem akar a rotala macrandra mini bepirosodni? elérte már e vízfelszínt de csak círmos, nemértem.. Eca segíthet??
már az elözöben is bennt volt, szinte csak stagnált, semmire nem ment!(n)
 
Utoljára módosított:
Sziasztok,
ma 21napos az akvárium, sztem alakul, belendültek a növények majdnem az összes karbantartó bennt az akváriumba! egy ottot nemtudtam távozásra bírni a pótmedencéből, majd holnap! csináltam egykét képet! a GA ból megérkezett a garnéla kiemelő üvegpipa hát nagytalálmány mitmondjak.. de a nagy amanókkal gondba voltam mire beletereltem öket s egy kis hálót kellett a szájára tennem mert kirugták magukat! adagolok pluszba foszfátot mivel a nitrát 20-30 volt s zöldültek a kövek! nekem kifejezetten teszik! persze az apró ágacskák stb még áznak, nem ez lesz a végleges berendezés.. a kerítésért meg elnézést nem a legszebb látvány, de fő a biztonság!!!(y)IMG_1693.jpg IMG_1694.jpg IMG_1696.jpg IMG_1699.jpg IMG_1706.jpg IMG_1710.JPG
Szép hétvégét, jöjjön egykét kép telibe is, valaki a Rotala macrandra minire tudna valamit mondani miért nem piros?!! @viktorlantos , @eMZé mivel nálatok szép piros!
köszi;)
 
Szép hétvégét, jöjjön egykét kép telibe is, valaki a Rotala macrandra minire tudna valamit mondani miért nem piros?!! @viktorlantos , @eMZé mivel nálatok szép piros!

Gyorsan visszanéztem, hogy milyen világítást használsz. Az ATI-nak elégnek kell lennie.
Ez a rotala fajta viszint nem kifejezetten háttér növény. Általában 10-15cm a hossza.
Többször vissza kell majd vágni és visszaültetni, de valószínűleg hátul a sarokban nincs jó helye. Jobb lenne valahol közép és első részen ahol direktbe kap sok fényt.

A boltban nálunk csak azért van hátul mert egy minimál akvárium ahol semmi sem árnyékolja.
 
Sziasztok,
ma 21napos az akvárium, sztem alakul, belendültek a növények majdnem az összes karbantartó bennt az akváriumba! egy ottot nemtudtam távozásra bírni a pótmedencéből, majd holnap! csináltam egykét képet! a GA ból megérkezett a garnéla kiemelő üvegpipa hát nagytalálmány mitmondjak.. de a nagy amanókkal gondba voltam mire beletereltem öket s egy kis hálót kellett a szájára tennem mert kirugták magukat! adagolok pluszba foszfátot mivel a nitrát 20-30 volt s zöldültek a kövek! nekem kifejezetten teszik! persze az apró ágacskák stb még áznak, nem ez lesz a végleges berendezés.. a kerítésért meg elnézést nem a legszebb látvány, de fő a biztonság!!!(y)View attachment 50462 View attachment 50463 View attachment 50464 View attachment 50465 View attachment 50466 View attachment 50467
Szép hétvégét, jöjjön egykét kép telibe is, valaki a Rotala macrandra minire tudna valamit mondani miért nem piros?!! @viktorlantos , @eMZé mivel nálatok szép piros!
köszi;)

ezeket a nagyon szép oto-kat hol veszitek?
 
Utoljára módosított:
Szürőtakarítás pipa, 25 perc alatt nagytakarítás..+ Ada bacter+ Silikon Spray jbl...
valakinek esetleg valami ötlete hogyan lehetne az aquamedic felfogatását megerősíteni? nem valami stabil darab, súly alatt nyeklik... du-án meg kertészkedés!
Szép Vasárnapot!
 
Back
Oldal tetejére