• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The greening bower

Sziasztok,
megfésültem a homokot, meg kiszedtem a csöveket s ez lett belöle..
holnaptól elkezdem összerakni a következő berendezést, az biztos hogy lávaköves lesz, fát is szeretnék bele de nem látom még!
a növények javát ebböl akarom kimenteni persze mind nem fog menni, meg akarok újakat mint pl fissidens, paravula.
enyém.jpgenyém.jpg
 
Utoljára módosított:
Sziasztok,
megfésültem a homokot, meg kiszedtem a csöveket s ez lett belöle..
holnaptól elkezdem összerakni a következő berendezést, az biztos hogy lávaköves lesz, fát is szeretnék bele de nem látom még!
a növények javát ebböl akarom kimenteni persze mind nem fog menni, meg akarok újakat mint pl fissidens, paravula.
View attachment 47849
Nagyon szep.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Sziasztok,
megfésültem a homokot, meg kiszedtem a csöveket s ez lett belöle..
holnaptól elkezdem összerakni a következő berendezést, az biztos hogy lávaköves lesz, fát is szeretnék bele de nem látom még!
a növények javát ebböl akarom kimenteni persze mind nem fog menni, meg akarok újakat mint pl fissidens, paravula.
View attachment 47849
Na itt például tök jók a színek, és a minőség is szuper. Szerintem. :)
 
Sziasztok,
megfésültem a homokot, meg kiszedtem a csöveket s ez lett belöle..
holnaptól elkezdem összerakni a következő berendezést, az biztos hogy lávaköves lesz, fát is szeretnék bele de nem látom még!
a növények javát ebböl akarom kimenteni persze mind nem fog menni, meg akarok újakat mint pl fissidens, paravula.
View attachment 47849
Szia!Ez tényleg jobb lett!Próbáld meg szemből fotózni.
 
Sziasztok,
Ma fura mozgásra lettem figyelmes s rögtön felis pattantam a kanapéról szemügyre vételezni kiaz miaz?
háhh..:LOL:,
Fincikét pillantottam meg egy mini garnéla személyében, na persze nemtudom miféle, green jade vagy black shakura, ideáig egyetláttam de ö igenszorgosan forgatta a homokot, max 5mm lehetett.finomszürö nincs felrakva a kifolyókra, remélem nem a szürőben kötnek ki, nem terveztem szétszedni!
már kétszürö üzemel mivel a jövöhét végére tervezem az akva szétszedést és összerakást, 3 napom van a müveletre!
bejáratott mindennel indítom, de az élölényeket nem akarom visszatenni, igy egy 80 literes kádban tetövel meg egy eheim 2071 es szürövel várják majd türelmessen az új otthonukat.
a reaktoromból kiszedem a golyókat, majd dryvit hállót teszek bele, a bypass tökéletessen müködik , de 100% ossan nem old be! rendeltem egy atman előszűrőt igy a szürömbe mégtöbb biológiai töltetett tudok belerakni csak az lesz benne!
tök jó a co2öm is kifogy szerintem a jövő hétre de ha nem kicserélem! elkezdett csökkeni a nyomás a reduktorom szerint, megmár egyévháromhónapja használatba van!
az újscappel kicsit gonba vagyok mivel nemsok rutinom van az építkezésben meg elképzelésem sem csak nagyon halványan, mostanában éjjelekig bújom a netet ötletekért. persze azért öszefogaz jönni,
kicsit csalódtam amikor aztolvastam hogy lávából elég nehéz építkezni, mármin jó scapet összedobni.
az biztos hogy maradok a fásköves elrendezésnél sziget nem lesz de két hágó-ösvény az igen.
köszi hogy benéztél,
kép követi majd, nappal ha meglátom ökelmét Fincikét :ROFLMAO:
 
Back
Oldal tetejére