• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Source "ソース"

Re: Source

Szia Tibi!

Cecska said:
Kis ágak lehet hogy kerülnek még bele, de igazából majd amikor fotózom akkor döntöm el hogy kell-e vagy sem, ront vagy javít rajta.
Nem szabad elfelejteni, hogy ha beteszek több ágat (gyökérimitáció ként) akkor arra is kell figyelni hogy honnan is jönnek azok, tehát lehet még pár darabot el lehet helyezni, de túlzásokba sem szabad esni (ne hogy a természetességből természetellenes legyen). ;)

Igen, erre gondoltam!

Szuper!

Nem sok, nem kevés - TÖKÉLETES!!!

A.ttila
 
Re: Source

Add nekem, add nekem, add nekem :D
Valami hasonló a kedvenc stílusom, mint amit te csináltál. Mohás, füves, fás természetesség. Gratu Tibi :)
Hátul még mindig hosszú parvula van? Ha nem működne akkor acicularis lesz az igazi oda.
 
Re: Source

Ezt nagyon odatetted, annyira természetes minden szeglete az aksinak. A halak is remek választás volt. A megszokott színvonalat hoztad, amit eddig is produkáltál, sőt. ;)
 
Re: Source

Gratulálok :clap:
Ilyen rövid idő alatt összehoztál egy ilyen gyönyörű kis szeletet a természetből,nem semmi :shock:
TOP akváriumaim egyike a fórumról ;)
 
Re: Source

Még egyszer megnézem a képedet, és szétszedem az akvámat!
Olyan gyönyörű, hogy nagyon!
 
Re: Source

attibva said:
Tibi, hogy ez válallaható-e???? pffff ne szórakozz már... :clap: :thumbup:
Persze fórumra, ilyen távoli fotónál jól néz ki, de azért közelebbről még látszanak a hiányosságok, még a parvula nem futotta be teljesen a neki szánt teret, a riccia kövekre kötözött mohán még látszik a damil stb., de hát még az aki nincs 1 hónapos sem, tehát nem izgulok!! :lol: Azért teszek majd egy próbát még a hónap végén és befotózom az akit az IAPLC-re, bárhogy nézzen is ki, s majd meglátjuk!! :thumbup:
A. Kavicsos said:
Szia Tibi!
Igen, erre gondoltam!

Szuper!

Nem sok, nem kevés - TÖKÉLETES!!!

A.ttila
Köszi A.Kavicsos, örülök hogy egyre gondoltunk :cool: .
inadsz said:
Hátul még mindig hosszú parvula van? Ha nem működne akkor acicularis lesz az igazi oda.
Köszi Dani.
Igen hátul még mindig a vissza nem vágott parvula van, már azért látszik pár helyen hogy ezt az életet nem neki találták ki, mert mindig hajolna vissza a talaj felé, viszont én mindig visszafésülöm!! ;) :lol:
Keresem az acicularist, de ahol eddig néztem még vagy nem volt vagy nagyon sz@rúl nézett ki (mivel tavi növény).
Viszont lehet még a fotózás előtt beszerzek pár cseréppel!! ;)
stevo said:
Ezt nagyon odatetted, annyira természetes minden szeglete az aksinak. A halak is remek választás volt. A megszokott színvonalat hoztad, amit eddig is produkáltál, sőt. ;)
Örülök hogy tetszik, köszi!! ;)
svarci2 said:
Gratulálok :clap:
Ilyen rövid idő alatt összehoztál egy ilyen gyönyörű kis szeletet a természetből,nem semmi :shock:
TOP akváriumaim egyike a fórumról ;)
Megtisztelő svarci!
Borsi said:
Még egyszer megnézem a képedet, és szétszedem az akvámat!
Olyan gyönyörű, hogy nagyon!
Köszi szépen, de azért ne szedd szét, szép a tied is!! ;)
 
Re: Source

viktorlantos said:
Basszus ez nagyon szép még mindig. Ha ezt a fotót küldenéd a versenyre már ez is vállalható lenne. Szal én csak arra vigyáznék a hátralévő 1-2 hétben, hogy ez az elvadult hangulat megmaradjon és a fákat ne takarja be jobban a növényzet.

Szuper lett Tibi! Halacsok tényleg szépek egy ilyen környezetben. :clap: :thumbup:
Köszi Viktor, figyelek majd a növényekre, de ezek nem egy sprinter növények, szal lehet nem lesz gáz ;) .
A halacsok meg nagyon szuperek!! ;)
 
Re: Source

Jajj, ilyen aki után látom mindig, hogy milyen messze vagyok még a sajátommal... a felszínt kapargatom csak. :eek: nagyon szép.
 
Re: Source

fel a fejjel, mert legalább inspirál! Gratu Cecska mester, megint alkottál egy nagyot! :clap:
 
Re: Source

sízsak said:
Jajj, ilyen aki után látom mindig, hogy milyen messze vagyok még a sajátommal... a felszínt kapargatom csak. :eek: nagyon szép.
Nagyon köszi sízsák!
Minél több akit raksz össze annál finomabb, átgondoltabb és minőségibb lesz az elrendezés, egyre több kertész van már a fórumon is akiken látom ezeket a jeleket!! Nem kell csüggedni ha úgy véled, hogy a tiedénél jobb akit látsz, arra kell törekedni hogy legközelebb jobbat csinálj csak egyedi legyen és természetes hatású. Ami a legfontosabb, hogy olyan akit csinálj, ami neked tetszik és az otthonodba való, amit a vendégek leesett állakkal csodálhatnak!! :cool:
bitumen said:
fel a fejjel, mert legalább inspirál! Gratu Cecska mester, megint alkottál egy nagyot! :clap:
Köszi szépen bitumen!!
 
Re: Source

Tegnap fotóztam egy kicsit, mert a barátnőmmel (Melivel) csodáltuk, ahogy a halak egyik oldalról a másik oldalra úszkálnak. ;)
Ekkor észhez kaptam, hogy ezt le kéne fotózni így lőttem pár képet! :cool:
Ez már egy vágott kép, van egy teljes is ,de azt még nem mutatom meg :twisted: .
7163396666_95bf0ceaf9_z.jpg
 
Re: Source

Wow! Ez brutálisan jól sikerült akvárium lett!
Ebben a méretben ilyen részletgazdag kidolgozott akváriumot ritkán látni!

Gratula!
 
Re: Source

Gyönyörű kompozíció, gratu! ;)
Engem nem tudom miért, de zavar az a vízszintes ág........
 
Re: Source

talachi said:
Wow! Ez brutálisan jól sikerült akvárium lett!
Ebben a méretben ilyen részletgazdag kidolgozott akváriumot ritkán látni!

Gratula!
Nagyon köszi talachi, megtisztelő, hiszen te élőben is szebbnél szebb akikat láttál már!!
Viszont ez még nem a verseny fotó csak elő kaptam a gépet, állványt és csak lőttem párat :cool: .
AQViktor said:
Gyönyörű kompozíció, gratu! ;)
Engem nem tudom miért, de zavar az a vízszintes ág........
Köszi AQViktor.
Ha a belógó ágra gondolsz, akkor az lehet hogy zavaró , de megosztó is lehet. Próbáltam olyan véletlen elemeket belevinni, hogy ha az nem lenne ott lehet mesterkélt lenne, bár nem tudom (kivenni nem igazán szeretném). ;)
 
Re: Source

erre tényleg csak egy szó van: gyönyörű! :)
Én még a képet is el tudnám nézegetni hosszú percekig, gondolom ti otthon, élőben sem könnyen szabadultok a látványtól :)
 
Re: Source

hszilvia said:
erre tényleg csak egy szó van: gyönyörű! :)
Én még a képet is el tudnám nézegetni hosszú percekig, gondolom ti otthon, élőben sem könnyen szabadultok a látványtól :)
Köszi hszilvia. ;)
Igen, épp tegnap beszéltük itthon, hogy mennyire nem mindegy milyen aki elrendezés van a szobában, a sziklás nem igazán illet bele, de ez a fás teljesen belepasszol és kiegészíti a nappali látványát. :angel:
 
Re: Source

Teljesen igazad van ezzel kapcsolatban. Szinte teljesen biztos voltam mostanáig, hogy a következő akváriumom egy iwagumi stílusú lesz, de mikor megláttam a tiedet, megint arra hajlok, hogy fa legyen benne. Valami hihetetlen melegséget tud kölcsönözni egy ilyen stílusú akvárium a szobának :)
 
Re: Source

Szégyellhetnéd magad,hogy nem akartad naplózni ezt a fantasztikus akit!
Az előttem szólókat nem tudom felülmúlni,így csak annyit mondok,hogy annyira inspiráló akit csináltál,hogy a tervezettnél hamarabb szétkapom az akimat! :mrgreen: :oops:
 
Re: Source

Nagyon szép.
Az előző sem volt piskóta, de ez.
Inspiráló nagyon számomra:thumbup:
 
Back
Oldal tetejére