• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sedona

Szerintem sokan örülnénk, ha durva elhanyagolás után is így nézne ki az akváriumunk. ;)
Tök jó volt, hogy egy élő több hónapja üzemelő akit is be lehetett mutatni. Kortól nemtől függetlenül rengetegen megnézték.

Kis ékszerdoboz ;)
 
Nekem a kedvenc pillanatom az volt, amikor egy külföldi úr odajött a standra és Viktornak szegezte a kérdést: "how much is this aquarium" Muhaha :)

Amúgy az ötlet tényleg zseniális volt, nagyon sokan "rágerjedtek" a kicsikére. Én is lájkotam :clap: :clap: :clap:
 
Azt csiripelték a madarak, hogy ma este 21:06-kor a felelősségteljes állattartásról lesz szó az RTL Híradó-ban és pár másodercre látható lesz Erős Antónia mellett a stúdióban a Sedona. Hát ezt megnézem. ;) :angel:

Aki nézi figyeljen mert csak pár másodpercig lesz látható.
 
viktorlantos said:
Azt csiripelték a madarak, hogy ma este 21:06-kor a felelősségteljes állattartásról lesz szó az RTL Híradó-ban és pár másodercre látható lesz Erős Antónia mellett a stúdióban a Sedona. Hát ezt megnézem. ;) :angel:

Aki nézi figyeljen mert csak pár másodpercig lesz látható.

Nézzük, nézzük :) Sedona híres lett ;) Még mindig úgy vagy vele, hogy ameddig megy gond nélkül, addig megy?
 
;)

aquaz.jpg
 
Láttam-láttam, de már nem volt idő cserélni egy technika nélküli fotóra. Nem baj, terjesszük csak az akvakertész-vírust. ;)
 
Terjesztjük,terjesztjük,teljes erőbedobással!
Az a szűrőcső tényleg nagyon durva ,nagyon vonzza a szemet,majdnem az aranymetszésben van .A technikát vegye ki az akváriumból..... :lol:
 
Hehe nagyon jó! Mondjuk ezért az 5 másodpercért most végigszenvedtem egy fél barátok közt epizódot, de nem baj megérte. :D :lol: :D
 
outro said:
Hehe nagyon jó! Mondjuk ezért az 5 másodpercért most végigszenvedtem egy fél barátok közt epizódot, de nem baj megérte. :D :lol: :D

Legalább kiderült hogy Vanda nem is volt terhes. pfff :lol:
 
Pff ez a Híradó még mindig ilyen véres? Egy ideje már nem nézek ilyen "horrorfilmeket". 1 perc alatt kinyírtak 5 embert, összetörtek 465 autót az utakon, visszaraboltak 2 prostit, elárasztottak belvízzel egy országot... :wtf:
Viszont gratula Sedona villámlátogatásáért! :thumbup:
 
Back
Oldal tetejére