• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mountainside forest

Gyönyörű! Ilyesmi elrendezést álmodtam meg a törpe gömbhalaimnak is, csak baromi nehezen találok összesen 23 centi magas gyökér formájú fát. Az ékfoltos razbórák is tökéletesen illeszkednek az összképbe!
 
Gyönyörű! Ilyesmi elrendezést álmodtam meg a törpe gömbhalaimnak is, csak baromi nehezen találok összesen 23 centi magas gyökér formájú fát. Az ékfoltos razbórák is tökéletesen illeszkednek az összképbe!
Köszönöm ! :) Én sem találtam, össze kellett bogarásznom , meg még bogarászok is, hogy kitudjam még egészíteni a fa egyes részleteit .
 
Köszönöm ! :) Én sem találtam, össze kellett bogarásznom , meg még bogarászok is, hogy kitudjam még egészíteni a fa egyes részleteit .
Tűkön ülve fogom várni az eredményt. Lehet csak azért tudom nehezen elképzelni az alkotó folyamatot, mert eddig hardscape gyanánt egyetlen vasfa volt a kezemben összesen, amit úgy választottak ki nekem, de nem tudom elképzelni magamról, hogy ilyeneket állítsak össze. Le a kalappal.
 
Tűkön ülve fogom várni az eredményt. Lehet csak azért tudom nehezen elképzelni az alkotó folyamatot, mert eddig hardscape gyanánt egyetlen vasfa volt a kezemben összesen, amit úgy választottak ki nekem, de nem tudom elképzelni magamról, hogy ilyeneket állítsak össze. Le a kalappal.
Én is ! :LOL: Majd őszre meglátjuk , addig még sok mindent alakítok, rengeteg részlet nem tetszik. Nekem is ez az első úgymond olyan scape, amin gondolkoztam/om , eddig garnélásak voltak, vagy 10 akva. De, a kövi, és az utána lévő még jobb lesz , mert sok olyan hiba van, amire utólag jövök rá . :) Meg, ami a fontos lesz, beszerzek majd, egy olyan fényképezőmasinát, amivel áttudom adni azt, amit én látok a folyosómon.
 
Leállítottam a szűrőket, mert etetés volt, erre, mire elkezdem lőni a képeket, nem elfogy minden, sebaj.
A beszívokra tettem, egy kis védőhálót, mert úgy szippantja be a garnélát, hogy kettétöri, és megy is befelé.
Fényképezés közbe, látom, picit visszakel vennem a beoldásból, mert picit sárga a dc.
Egyébként minden megy , ahogy mennie kell.
A képek, nem valami jók, majd egyszer.
View attachment 56948 View attachment 56949 View attachment 56950
Tetszik a garnélaszűrő megoldásod. Nem annyira esztétikus, viszont annál frappánsabb. Javasoltam volna a szúnyoghálót azoknak, akik szenvednek a rozsdamentes acél szűrő beszerzésével / applikálásával. Viszont te meg is csináltad a gyakorlatban! (y)
 
Tetszik a garnélaszűrő megoldásod. Nem annyira esztétikus, viszont annál frappánsabb. Javasoltam volna a szúnyoghálót azoknak, akik szenvednek a rozsdamentes acél szűrő beszerzésével / applikálásával. Viszont te meg is csináltad a gyakorlatban! (y)
Már pár éve ilyet használok, tényleg nem a legszebb, de hatásos, és ebből az olcsó szùnyogháloból nem ázott még ki semmi vegyszer. Az elején azt hittem, hogy ezek az üveg beszívok nem fogják beszívni a garnélákat de igen. Ezért kellett a régi módszer. ;)
 
A növényeket beültettem, most, csak várok, szép nyugiba, aztán finomhangolások lesznek, még elég sok.
A tds 190 , egyéb értékek, is rendbe vannak mind, algát nem látok, élőlény populáció köszöni jól van.
Kellemes hétvégét minden akvakertésznek !
Egy kép mutatóba.
AKVA44444444.JPG
 
Porosodik egy tetra 800-as eltéve ,szerintem fizukor veszek egy üveg beszivót, meg egy lilyt, és a maradék 3 kiló bio rioval beüzemelem ōt is az akva alà. A Flow még úgy sem lesz túl erős, a plusz szűrés meg sosem árt. Jelenleg ugye 2 darab jbl 901-es, meg egy eheim 2213-as megy.
 
Back
Oldal tetejére