• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mountainside forest

Nagyon lusták, egész nap a gyepen, vagy hátul a bonsaiokon fekszenek, ha beteszem a hálót mint a villám. :) Lehet maradnak, mert alapból szép halak, csak nem tudom mit adjak enni nekik, mert az a kevés fonal nem fogy :joyful:

Nálam minden zöldségre úgy repülnek rá, mintha hetek óta semmit nem adtam volna nekik enni, de az algákat is eszik szépen. Az enyémek is szívesen üldögélnek a leveleken. A háló betétel után meg természetesen ki kell várni, míg összegyűjtik a bátorságot, hogy előjöjjenek, ja és fő a mozdulatlanság! Ha picit megrebben a háló, kezdhetjük előlről. Anno én ecsetalga ellen szerződtettem őket, kellett pár nap - talán 1 hét is, mire megszokták a helyet és elkezdték legelni az algát. Viszont onnantól nagyon látványos volt a meló.
 
Nálam minden zöldségre úgy repülnek rá, mintha hetek óta semmit nem adtam volna nekik enni, de az algákat is eszik szépen. Az enyémek is szívesen üldögélnek a leveleken. A háló betétel után meg természetesen ki kell várni, míg összegyűjtik a bátorságot, hogy előjöjjenek, ja és fő a mozdulatlanság! Ha picit megrebben a háló, kezdhetjük előlről. Anno én ecsetalga ellen szerződtettem őket, kellett pár nap - talán 1 hét is, mire megszokták a helyet és elkezdték legelni az algát. Viszont onnantól nagyon látványos volt a meló.
Köszi az infókat!:) Akkor hétvégén, kigyubit vagy valamit adok a bandának.
 
Ezt bezzeg eszik, hátul meg a mohát megeszi a fonal , a ezüstök meg olyanok mint a jóllakott napközisek, egész nap lustálkodnak. :bored::shifty:
View attachment 57834 View attachment 57835
Látnád a paradicsomhalaimat. Szó szerint a hasukon fekszenek, maguk alá gyűrve az úszóikat, tisztára olyanok mint a macskák csak víz alatt. Csak akkor mozdulnak meg, ha meglátnak elmenni az akvárium előtt, hátha kaját kapnak. Már 1 hete nem kapnak szúnyoglárvát, csak sima tápot, mert nem akarom, hogy elhízzanak.

Ubit simán nyersen tűzted fel nekik, vagy picit főzted? :)
 
Látnád a paradicsomhalaimat. Szó szerint a hasukon fekszenek, maguk alá gyűrve az úszóikat, tisztára olyanok mint a macskák csak víz alatt. Csak akkor mozdulnak meg, ha meglátnak elmenni az akvárium előtt, hátha kaját kapnak. Már 1 hete nem kapnak szúnyoglárvát, csak sima tápot, mert nem akarom, hogy elhízzanak.

Ubit simán nyersen tűzted fel nekik, vagy picit főzted? :)
:ROFLMAO::D Ubit, mint régen a garnéláknak, kicsit megmikrozva adtam nekik is .
 
Most néztem meg jobban, nincs is alga az akvába, csak egy pici zöld pont itt ott, de azt a sünik legelik szépen, egyedül hátul a fissidensbe ,meg elöl itt ott a riccardiába láttam , mintha fonal lett volna, de nem az, hanem, valami gaz féleség , ilyet még nem láttam. Csoda, hogy nem fogy , ha nem is alga. :meh:
A Co2- meg visszavettem egy órával, mert nagyon sárgul a dc, így 11-kor indúl, és 18 helyett, 17-kor áll le.
 
Most néztem meg jobban, nincs is alga az akvába, csak egy pici zöld pont itt ott, de azt a sünik legelik szépen, egyedül hátul a fissidensbe ,meg elöl itt ott a riccardiába láttam , mintha fonal lett volna, de nem az, hanem, valami gaz féleség , ilyet még nem láttam. Csoda, hogy nem fogy , ha nem is alga. :meh:
A Co2- meg visszavettem egy órával, mert nagyon sárgul a dc, így 11-kor indúl, és 18 helyett, 17-kor áll le.
Utricularia gibba esetleg?

Ez a videó tele van vele:
 
Az volt nálam is, csak elegem lett, ezért sem lett akkoriba 160-240 literes akvárium, pedig azt szerettem volna mindig, de most, hogy lekerül a pincébe az ro, meg 50-es membránt kicseréltem 100-ra, meg egy nyomásfokozó, így durva . :ROFLMAO:

Ìgy azért jóval kényelmesebb. Sajnálom rá a pénzt, pedig ez is bizonyìtja, hogy az idő pénz :D
 
Back
Oldal tetejére