• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mountainside forest

Pont neztem az elso kepen hogy nincs skimmer megis milyen tiszta a vizfelszin, erre latom a masodikon hogy van az csak be van dugva a stemek koze:) Otletes:)
 
Sziasztok !
Heti vízcsere volt, az akival minden rendbe.
Elkezdtem a mohátlanítást az aljzaton, lassan megy, mindig egy keveset, sajnos, a mohák átvették az uralmat. :)
Növényekkel, élőlényekkel minden rendbe.
Lassan, szerintem, 2-3 hónapon belül, átalakul a scape, egy csak anubias, bruce akváriummá.

Egy gyors kép.



6.JPG
 
Heti vízcsere karbantartás megvolt.
Hátul a rotalat, jól visszavágtam megint, mert nagyon gyorsan nő, és rendesen megfogja az áramlást, így a fa mögött megint végig megy a víz.
Állatok, növények jól vannak, algát nem látok.
Elől, kiszedtem rengeteg mohát, mert már nagyon összenőtt a dolog.
Szűrök is ki lettek takarítva, nem volt sok kosz bennük.
Egy gyors kép.



3.JPG
 
Végre kilátszik megint pár kő!(y)

A következő ritkításnál levenném a helyedben azt a nagy anubiast a kőről, meg kiszedném a középen felnyurgult pogokat is, ezek túlzottan eltérítik a tekintetet.
 
Végre kilátszik megint pár kő!(y)

A következő ritkításnál levenném a helyedben azt a nagy anubiast a kőről, meg kiszedném a középen felnyurgult pogokat is, ezek túlzottan eltérítik a tekintetet.
Teljes mértékben igazad van ! (y)
 
Köszönöm, de lehet, másnak meg pont így jön be jobban.
A #147-es bejegyzésnél még ezek nélkül nekem harmonikusabb volt.
A kevesebb, néha több elvét vallom itt.
 
Köszönöm, de lehet, másnak meg pont így jön be jobban.
A #147-es bejegyzésnél még ezek nélkül nekem harmonikusabb volt.
A kevesebb, néha több elvét vallom itt.
Nekem is akkor tetszett legjobban, akkoriban készültek a versenyfotók is, amik, ugye ide nem kerültek fel. Az Aga-ra is azok mentek, végül, nem lettem első velük. :):):)
Az a baj, hogy növények terén elengedtem az akváriumot. Már érzem a végét is, mert, max 2-3 hónapra van még tápom ehhez az akihoz, mondjuk, szerintem, még hosszú ideig elfutna, de már valami mást szeretnék ebbe is . :)
 
Nekem is akkor tetszett legjobban, akkoriban készültek a versenyfotók is, amik, ugye ide nem kerültek fel. Az Aga-ra is azok mentek, végül, nem lettem első velük. :):):)
Az a baj, hogy növények terén elengedtem az akváriumot. Már érzem a végét is, mert, max 2-3 hónapra van még tápom ehhez az akihoz, mondjuk, szerintem, még hosszú ideig elfutna, de már valami mást szeretnék ebbe is . :)

Már én is alig várom.:love: Tudod, a jobb hátsó sarokban a bonsai erdőt foglalom!:D
 
Back
Oldal tetejére