• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mjölnir - Thor's Hammer

Köszönöm...Purigent regeneráltam a napokban, új a perlon is 2 hónap után, lehet, hogy ezek is rásegítenek. :)
 
Nem vagyok ebben biztos. Skimmert eddig csak azért nem vettem, mert így néz ki.
Ha Twinstar-t vennék, azt biztos valami sűrű növényzet vagy sziklák mögé dugnám. A fehér kábelével persze sok mindent nem lehet csinálni...
Már attól is frászt kapok, hogy ilyenkor a fűtőt látom, el is dugtam a növények mögé amennyire lehetett.
Skimmerbol en mar lattam ADA-t, de az sem egy hímes tojas. Az eheim tenyleg ultraronda, d mondj egy szep eheim termeket. Nekem a levegoztetes ugyanilyen para. En szeretem atlevegoztetni az akit, jot tesz mindennek, es skimmert is kivaltja. De milyen illuzio rombolo egy kek porlaszto a nagy zold idilben? A fa se sokkal jobb. Abbol is van ADA, 20+ forintert. Az meg mar fájdalomkuszob nekem.
 
Skimmerbol en mar lattam ADA-t, de az sem egy hímes tojas. Az eheim tenyleg ultraronda, d mondj egy szep eheim termeket. Nekem a levegoztetes ugyanilyen para. En szeretem atlevegoztetni az akit, jot tesz mindennek, es skimmert is kivaltja. De milyen illuzio rombolo egy kek porlaszto a nagy zold idilben? A fa se sokkal jobb. Abbol is van ADA, 20+ forintert. Az meg mar fájdalomkuszob nekem.
Egyik lehetőség, hogy eldugod a növények mögé, vagy a hardscape mögé.
 
3 hetes állapot...sok kis zöld szőröcske jött elő a HC levelein, a diatomot váltotta le...ezt vajon mi fogja? o_O Az apró kövek, kavicsok már átestek egy superge áztatáson, ezzel mondjuk számoltam az elején, hogy egyszer csipesszel ki, majd ugyanazzal vissza történet lesz...és hogy ne unatkozzak remélem még sokszor. :)

DSCF4811a_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSCF4815a_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Minden elismerésem egyszerűen gyönyörű
 
Helló meg szeretném kérdezni hogy neked a seiryu kővek menyire viszik föl a tds-t?
És a kh-t föl viszi-e? Mert nálam brutál modon emeli mind kettöt.
 
34 napos az aki, és mivel ez jubileumi szám (3+4=7 és az ismét 3 egység a 10-hez, a 10 pedig igencsak kerek) csattintottam vízcsere után 5 képet, ami megint kerek, csakúgy, mint az ezernyi bubi....
Roli, ne vedd bántásnak, de nekem ebben nem a matek a kerek, hanem ahogy az akvád kinéz(y)(y)(y)
Szép a gyapja a "dombodnak", nagyon tetszik a koncepció, az a diszkrét kis alga a köveken meg ad egy természetességet, nekem legalábbis.
Le a kalappal!(y)
 
Helló meg szeretném kérdezni hogy neked a seiryu kővek menyire viszik föl a tds-t?
És a kh-t föl viszi-e? Mert nálam brutál modon emeli mind kettöt.
Nálam is. ;) Full RO-val cserélek hetente 50%-ot, nem módosítom porral a KH-t. Megtörténik beépített extrákkal...:D A KH értéke vízcsere után azonnal 2-3, egy héttel később csere előtt kb. KH=8. Érdeklődésedre mértem egyet. ;) Vasárnap volt vízcsere reggel, most kedd este van, és a KH=4, tds=142. Vasárnapra bőven 7-8 körül lesz, a tds meg olyan 230. Ez van...;)

Roli, ne vedd bántásnak, de nekem ebben nem a matek a kerek, hanem ahogy az akvád kinéz(y)(y)(y)
Szép a gyapja a "dombodnak", nagyon tetszik a koncepció, az a diszkrét kis alga a köveken meg ad egy természetességet, nekem legalábbis.
Le a kalappal!(y)
Köszönöm szépen kolléga, örülök, hogy tetszik! ;) :) De hadd legyen már benne kis matek is, a domb dőlésszöge majdnem sin-1 0,5=30, az pedig kerek...:D
 
5 hónapos a Mjölnir. A fissit nagyon nehéz már formában tartani, nő mindenhova, szélesedik. A szokásos heti nyírást követően egyre gyorsabban regenerálódik, pedig a bevitt tápanyag mennyiségét ezzel párhuzamosan csökkentettem. Miután ma volt egy kis időm, és mielőtt még elszabadulna a pokol, szétfotóztam a törpét. ;) Szép estét!

DSCF5374b-1000_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
5 hónapos a Mjölnir. A fissit nagyon nehéz már formában tartani, nő mindenhova, szélesedik. A szokásos heti nyírást követően egyre gyorsabban regenerálódik, pedig a bevitt tápanyag mennyiségét ezzel párhuzamosan csökkentettem. Miután ma volt egy kis időm, és mielőtt még elszabadulna a pokol, szétfotóztam a törpét. ;) Szép estét!

DSCF5374b-1000_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
PERFECT(y):)
 
Back
Oldal tetejére