• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mjölnir - Thor's Hammer

rollreich

Legenda
Adatok:
60x30x30cm
Eheim Classic 2215
Quad T5 2x24W
magasnyomású CO2, diffúzor
Tropica táptalaj
ADA amazonia talaj
ADA La Plata dekorhomok
Green Aqua Micro & Macro tápozás + Carbo + foszfát por

Itt tart a projekt, öregszem, nem fog ma összeállni...

WP_20141113_007_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Miután szétszedtem az akit, és előkerültek a kövek eddig takart részei, látszódott rajtuk egy halványszürkés iszapszerű lerakódás. Rá van kövesedve, keféltem, de semmi. Ez begyógyult mulm lehet? Eddig sosem tapasztaltam ilyet....o_O
 
Miután szétszedtem az akit, és előkerültek a kövek eddig takart részei, látszódott rajtuk egy halványszürkés iszapszerű lerakódás. Rá van kövesedve, keféltem, de semmi. Ez begyógyult mulm lehet? Eddig sosem tapasztaltam ilyet....o_O
Savra hogy reagál? :doctor:
 
Most látom hogy már nyitottál is naplót sőt már rakosgattál is,akkor remélem jól összekevertem a gondolatokat a fejedben a másik naplóban közölt képpel :D
Egyébként az akvárium hányas üvegből van mert az utolsó képen bazi vastagnak tűnik :pompous:
 
Most látom hogy már nyitottál is naplót sőt már rakosgattál is,akkor remélem jól összekevertem a gondolatokat a fejedben a másik naplóban közölt képpel :D
Egyébként az akvárium hányas üvegből van mert az utolsó képen bazi vastagnak tűnik :pompous:
Kicsi az aki ezért csalóka....:) Ez csak 6mm...;)
 
Szerintem bazi jóó lett! Te aztán kiműveled magadat iwagumibol rendesen. De helyes! Imádom az ilyen minimál köves akikat. (y) Tán egy nagyon picit pozicionálhattad volna a főkövet még balra hogy ne legyen ennyire szimmetrikus, bár ennek még az is jól ál. (y)
 
Vártam már, hogy milyen lesz növényekkel, mert nagyon tetszett eddig is, de továbbra is azt gondolom, hogy nagyon jó lett. ;)
 
Tegnap este még megtörtént a feltöltés is....;)
A jobb oldali lejtő szépen meg is rogyott, pedig számoltam vele, ezért nagyon letömörítettem. Talán így jobb is lesz, mert ahogy vastagszik majd idővel a paplan, a főkő vonalával egy magasságba tudom majd nyírni a felületet. és nem lesz magasabb nála.
Kijött néhány cserje, azokat majd kiszedem a szkimmerből, aztán visszaültetem.
A főkövet én is néztem, hogy mehetett volna még balra, így aranymetszésbe a kalapácsfej csúcsátlója került, így marad. :) A főkő egyébként egy, vagy 15kg-os bazalttömbre van ragasztva, ami majdnem a jobb oldali üvegig elnyúlik, ha azt meghúzom, lerántom az egész akit a polcról, ez biztos. Így is kaptam hideget-meleget, ekkora rumlival még egy akit sem rendeztem át, nagyon nem voltam toppon, ezt el kell ismerni. A mai napom kb. a lakás rendbetételére fog elmenni...;)

WP_20141115_002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Nagyon baba lett Roland gratula,tényleg jó lesz majd egy vonalban nyírva a gyep.(y)

A főkő egyébként egy, vagy 15kg-os bazalttömbre van ragasztva, ami majdnem a jobb oldali üvegig elnyúlik,
Akartam is kérdezni mitől is áll ez a kő így meg de már érthető,hogy ha be van betonozva :D
 
A növényesítés jó lett, külön örülök neki, hogy bal hátra is raktál egy keveset.
Már látom magam előtt 3 hónap múlva milyen lesz ;)
A halakon már gondolkodtál?
 
Back
Oldal tetejére