• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Mit hiányolok a GA kínálatából?

Sziasztok! Én ilyen üveg ültetőt hiányolok:
 

Attachments

  • Screenshot_20211129-155828_AliExpress.jpg
    Screenshot_20211129-155828_AliExpress.jpg
    79.9 KB · Megtekintések: 28
Miért nem GA néven áruljátok? Olcsóbb is lenne.
Külön beszállítót kéne keresni hozzá, akitől valószínű csak ezt lehetne rendelni, ezért mennyiség is kéne belőle és egy termékre jönne rá a tetemes szallitasi költség. 2 évnyi mennyiséget rendelni belőle pedig nem ésszerű.
Egy meglévő beszállítónál pedig elférne 10 darab a normal rendelesunk mellé. :)
 
Külön beszállítót kéne keresni hozzá, akitől valószínű csak ezt lehetne rendelni, ezért mennyiség is kéne belőle és egy termékre jönne rá a tetemes szallitasi költség. 2 évnyi mennyiséget rendelni belőle pedig nem ésszerű.
Egy meglévő beszállítónál pedig elférne 10 darab a normal rendelesunk mellé. :)
Esetleg hazai üvegfúvó? Neten néztem, hogy létezik egyedi igényt kiszolgáló cég is. Talán 20db-ot is elvállalna.
 
Esetleg hazai üvegfúvó? Neten néztem, hogy létezik egyedi igényt kiszolgáló cég is. Talán 20db-ot is elvállalna.

10+ éve gyártunk midenféle egyedi üveget :) De ez meglehetősen borsos.

Csak gondolj bele mennyit drágult egy festő, burkoló, autószerelő óradíja ebben az időben.
Az üveg nyersanyagról nem beszélve. Ez utóbbi látszik egyébként az akvárium árakon is évről évre.

Szóval ez akkor lenne érdekes, ha viszonylag olcsón be lehetne szerezni.

Ráadásul hogy szép is legyen érdemes a drágább minőségi boroszilikát üvegből gyártani (labor minőség).
 
Utoljára módosított moderátor által:
10+ éve gyártunk midenféle egyedi üveget :) De ez meglehetősen borsos.

Csak gondolj bele mennyit drágult egy festő, burkoló, autószerelő óradíja ebben az időben.
Az üveg nyersanyagról nem beszélve. Ez utóbbi látszik egyébként az akvárium árakon is évről évre.

Szóval ez akkor lenne érdekes, ha viszonylag olcsón be lehetne szerezni.

Ráadásul hogy szép is legyen érdemes a drágább minőségi boroszilikát üvegből gyártani (labor minőség).
Csupán azt nem értem, hogy aki lily pipe-ot gyárt annak miért nem éri meg ilyet csinálni? De ez már túlmutat rajtunk. Lényegében ez ugyanaz, csak egyszerűbb.
 
Csupán azt nem értem, hogy aki lily pipe-ot gyárt annak miért nem éri meg ilyet csinálni? De ez már túlmutat rajtunk. Lényegében ez ugyanaz, csak egyszerűbb.
Kereslet és kínálat. Ha nincs kereslet, nincs kínálat! Ha 100 emberből egyedül neked kell csak, én se forgalmaznám feleslegesen. Ha meg annyira kell, keress fel egy egyedi üveg gyártót és annyit rendelhetsz amennyit akarsz. 😊
 
Csupán azt nem értem, hogy aki lily pipe-ot gyárt annak miért nem éri meg ilyet csinálni? De ez már túlmutat rajtunk. Lényegében ez ugyanaz, csak egyszerűbb.
A liliyért kiadsz egy zsák pénzt. Adnál egy ilyen ültetőért mondjuk 7000 forintot?
 
Ezt én már többször beszéltem @viktorlantos -al, de az a bajunk vele, hogy nálunk ennél sokkkal, de sokkal gyorsabban pörögnek a fák, dekorok. 3D-ben befotózni ezeket nagy meló + extra költség. Amire jó lehet, a nagy drága dekorokhoz viszont használhatnánk. 👍
Én is erre gondoltam. Pl egy külön wysiwyg mappa a dekoron belül külön árazva a nagy dekorokat.
 
Garnélázással kapcsolatos a kérdésem.
1) Édesvízi Ca tesztet terveztek-e felvenni a termékpalettára? (API, Fluval, Nutrafin, Quantofix, stb.)
2) AZ EL-nek volt Ca-ja, de se égen se földön nem kapni. Lesz helyettesítő termék (pl. Shirakura)?
 
Utoljára módosított:
Garnélázással kapcsolatos a kérdésem.
1) Édesvízi Ca tesztet terveztek-e felvenni a termékpalettára? (API, Fluval, Nutrafin, stb.)
2) AZ EL-nek volt Ca-ja, de se égen se földön nem kapni. Lesz helyettesítő termék (pl. Shirakura)?
1) nem, még sosem kellett
2) kb egy éve dobtuk ki amit évekkel ezelőtt rendeltünk és egyetlen egyet sem vett belőle senki
 
Back
Oldal tetejére