• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Mit hiányolok a GA kínálatából?

Az extra párolgás folyamatos visszatöltésére kapható nálatok valami palackos adapter? Vagy terveztek valami hasonlót beszerezni?

View attachment 151130
Nagy megelégedéssel használom egy otthoni Dennerle scapers nano akváriumban. Majd beleírom a leírásba, hogy a JANA-s ásványvizes üveg menete való bele. Ez az üveg a merevsége miatt is ajánlott. A Szentkirályi-s "összerogy" a víz súlya alatt. (gyönyörű mondat... 🥴)
 
Szűrőhöz átlátszó tömlőt nem terveztek esetleg? (12/16) A webshopban csak az eheim zöldjeit találtam.
 
A mai videóból kiindulva kérdésem, hogy aqua artos talajokra és tápokra számíthatunk-e @viktorlantos a közeljövőben? Nagyon jó lenne legalább talaj szinten növelni a kínálatot, mert az meglehetősen szegényes. De tápjaik is érdekesek lehetnek, ha már rendszerszinten gondolkodunk.
 
A mai videóból kiindulva kérdésem, hogy aqua artos talajokra és tápokra számíthatunk-e @viktorlantos a közeljövőben? Nagyon jó lenne legalább talaj szinten növelni a kínálatot, mert az meglehetősen szegényes. De tápjaik is érdekesek lehetnek, ha már rendszerszinten gondolkodunk.

Ha olyan terméket találunk, ami valamivel kilóg a jelenlegi kínálatból lehet elgondolkodunk.
De ez is az ezredik OEM talaj sajnos. Semmi extra a jelenlegi kínálathoz képest. Olyan beszállítókkal dolgozunk akik egész évben képesek ellátni termékekkel.
A kis cégek, mint ők is ezért vannak hátrányban. Most a gyártási költségeikről nem is beszélek.
 
Ha olyan terméket találunk, ami valamivel kilóg a jelenlegi kínálatból lehet elgondolkodunk.
De ez is az ezredik OEM talaj sajnos. Semmi extra a jelenlegi kínálathoz képest. Olyan beszállítókkal dolgozunk akik egész évben képesek ellátni termékekkel.
A kis cégek, mint ők is ezért vannak hátrányban. Most a gyártási költségeikről nem is beszélek.
Mindenesetre a szemcseszilárdságot érdemes lenne letesztelni. A dennerle pl. kifejezetten gyorsan iszaposodik
 
A mai videóból kiindulva kérdésem, hogy aqua artos talajokra és tápokra számíthatunk-e @viktorlantos a közeljövőben? Nagyon jó lenne legalább talaj szinten növelni a kínálatot, mert az meglehetősen szegényes. De tápjaik is érdekesek lehetnek, ha már rendszerszinten gondolkodunk.

Nyitvatartjuk a szemünket az újdonságok iránt. Ilyen esetekben inkabb az a kérdés, mi az amit a jelenlegi talaj/táptalaj kínálattal nem tudsz megoldani, amiért mondjuk érdekes lehet az Aquaart?
Sokszor hiába “szegényes” valamiből a kínálat, ha nincs igény másra. Tökéletes példa erre az Oxyturbo reduktor, árulhatnánk JBL-t, Eheimet vagy bármi mást, de 100-ból talán 1 ember venné azt. Nem is keresik.
Heti szinten több kérést/kérdést kapunk, hogy miért nem árulunk ezt meg azt. Ha ugyanarra kérdeznek rá sokan annak utána megyünk, most is folyamatban van 2-3 ilyen megbeszélés. :)
 
Nyitvatartjuk a szemünket az újdonságok iránt. Ilyen esetekben inkabb az a kérdés, mi az amit a jelenlegi talaj/táptalaj kínálattal nem tudsz megoldani, amiért mondjuk érdekes lehet az Aquaart?
Sokszor hiába “szegényes” valamiből a kínálat, ha nincs igény másra. Tökéletes példa erre az Oxyturbo reduktor, árulhatnánk JBL-t, Eheimet vagy bármi mást, de 100-ból talán 1 ember venné azt. Nem is keresik.
Heti szinten több kérést/kérdést kapunk, hogy miért nem árulunk ezt meg azt. Ha ugyanarra kérdeznek rá sokan annak utána megyünk, most is folyamatban van 2-3 ilyen megbeszélés. :)
Érthető, bár szerintem részint téves megközelítés. Hiszen honnan tudhatjuk, hogy nem is lenne igény, ha raktárba sem kerül. Abban a részében teljes mértékben egyet értek, bár ez most nem lett kimondva, hogy csak minőségi terméket áruljatok. Ezért írtam, hogy le kell tesztelni.
 
Érthető, bár szerintem részint téves megközelítés. Hiszen honnan tudhatjuk, hogy nem is lenne igény, ha raktárba sem kerül. Abban a részében teljes mértékben egyet értek, bár ez most nem lett kimondva, hogy csak minőségi terméket áruljatok. Ezért írtam, hogy le kell tesztelni.

Mindenre nem lehet és nem is kell rámozdulni. Azért mert valami újdonság - ráadásul itt max a csomagolás az.
A terméknek igényt kell keltenie elsősorban. Ez a gyártó feladata. Ha megvan a piac, lehet teríteni a partnereknek.
Jelenleg is több tucat aljzat van az EU-ban. Tényleg nem látom értelmét.

Per pill a növények rendelése is akadozik részükről. Emiatt mondtam, hogy kis cégeknél ez gyakori, de erre nem lehet üzletet építeni.
Náluk nagyobb partnereket is le kellett építenünk már az idők folyamán hasonló gondok miatt.

Ha mindenképp bővítenénk aljzatban valszeg lenne más jelölt.

De szerintem ez pont az a szitu, hogy ha érdekel kipróbálod és ha bejön jelzed a boltoknak, hogy jó lenne ha lenne.
Ha sokan tesznek ugyanígy, előbb utóbb bekerülnek ezek a termékek a boltok polcaira.
 
Érthető, bár szerintem részint téves megközelítés. Hiszen honnan tudhatjuk, hogy nem is lenne igény, ha raktárba sem kerül. Abban a részében teljes mértékben egyet értek, bár ez most nem lett kimondva, hogy csak minőségi terméket áruljatok. Ezért írtam, hogy le kell tesztelni.
Egyrészről ez már marketing, másfelől, ha a Major raktárát akár csak egy raklapnyival megtöltik, és nem lehet eladni 50 zsákkal (egyáltalán mostanság mennyi van egy raklapon, @inadsz ?), akkor benne áll a pénzük, bevétel meg nulla.

Ha mindenképp bővítenénk aljzatban valszeg lenne más jelölt.
Add Uram, hogy az Ebi Gold legyen az, amire Vik utalt. 🙏
 
Japánoknál ha jól rémlik 1.8 tonnát pakolnak rá :) Persze lehet az utóbbi évek szabályzásai ezt némileg csökkentették, de csak a méretek érzékeltetése miatt írtam :)
Ajjaj, de rég külkereskedtem. A régi (2012ben) EUR raklapokra nem lehetett ennyit pakolni.
 
Back
Oldal tetejére