• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

JU-RESCAPE DAY - workshop február 4.

A workshop angol nyelvű lesz a live stream miatt.
Hát akkor sokat nem fogok érteni belőle :( , de legalább látni fogok dolgokat, és találkozni pár ismerős ismeretlennel. Ha úgy gondoljátok hogy van olyan jelentkező aki jobb angolos akkor átadom a helyet.
 
A workshop angol nyelvű lesz a live stream miatt.
Akkor így még nagyobb az esély egy élő hangalámondásnak :smuggrin:,Én sem vágom annyira az angolt,de nem is az érdekel mit mond hanem hogy mit hova és miután pakol az üvegbe :),aztán majd csak lesz ott utána egy angol segéd (mr twelvetrees :LOL:) aki segít ezeket a nyelvi akadályokat áthidalni ha kérdezni szeretnék.
 
Hát akkor sokat nem fogok érteni belőle :( , de legalább látni fogok dolgokat, és találkozni pár ismerős ismeretlennel. Ha úgy gondoljátok hogy van olyan jelentkező aki jobb angolos akkor átadom a helyet.

Szerintem így is érdekes lehet. És ha a végén el tudod mondani miről szólt akkor azonnal nyomtatunk neked egy rigó utcai alapfokú angol bizonyítványt :) :)
Gyere nyugodtan szerintem amiről szól és ahogy készül már nem újdonság nekünk. A többiek pedig ott lesznek, hogy kibeszéljétek a történéseket.
 
Délután 1-3-ig zárva lesz a bolt. HAC live streaming lesz. Ezen nem lesz már csak mi és Jurijs.
Csak azért kérdem, mert lehet, hogy válogattam volna fákat még nyitvatartási időben, (meg bámészkodtam volna a boltba) de mivel 2 órát zárva lesz a bolt, fölösleges odamennem.
 
Csak azért kérdem, mert lehet, hogy válogattam volna fákat még nyitvatartási időben, (meg bámészkodtam volna a boltba) de mivel 2 órát zárva lesz a bolt, fölösleges odamennem.

Igen 1-kor bezárunk. Délelőtt azért még tudsz válogatni, és max félretesszük amíg ebédelsz valahol.
vagy marad a workshop délután 3-kor, ahol ugyanezt megteheted segítünk.
 
Igen 1-kor bezárunk. Délelőtt azért még tudsz válogatni, és max félretesszük amíg ebédelsz valahol.
vagy marad a workshop délután 3-kor, ahol ugyanezt megteheted segítünk.
Ne mar mit csinálok 2 órán keresztül?
Szerintem többen is leszünk így...Elmegyünk együtt ebédelni. Vagy nyomunk egy hardscape challenge-et az udvaron a redmoorokból meg a kövekből.
 
Back
Oldal tetejére