• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua 60P akvárium workshop - FOTÓK!

patzu said:
Olyan "monumentális"

Épp erre gondoltam én is.Nem kellett volna ennyit vacakolni a kövekkel.Elmenni a hegyekbe egy flexel,aztán kivágni egy darabot a sziklából.Teljesen olyan hatása van,mintha egy tömb szikla lenne benne.Gratulálok,nagyon ütős lett.
Én csak egy darabig tudtam követni a "közvetítést".A növény ültetésről lemaradtam.Jó nézegetni a fotókat.Olyan családias a fíling,egy kis kaja egy-egy mozzanat között,eszmecsere,aztán megint ültetünk,akarom mondani ragaszunk.Rácsodálkozás dolgokra. :)

Ha jól értem,nem tettetek táptalajt?
 
Nigro said:
Egyébként ez végig eszemben volt, hogy mindenki aki itt van, mondja meg a nicknevét, hogy arcról is megismerjük egymást. Csak az akiépítés közben kiment a fejemből.

Nah mindegy, van megoldás :)

Íme néhány "nagytotál". Lehet beírni a neveket:

9.jpg


Kezdem én. Az oszlop mögött Cecska bácsi rejtőzik... :D
bal elöl : Sebestyén Mátyás - Mty0018
mellette Fazekas István - istvan.fazekas
A cowboy-os lovaglós laza székmegfordítós: Fekete Attila - atti76 :D
Mellette piros pólóban: Toma Lóránd - Zack
mellette... na ide kérek egy kis segítséget :) Vincziczki Gabor - Vinczi

A kép legszélén: Gelencsér Balázs - gelo
 
tibicuk said:
Ha jól értem,nem tettetek táptalajt?

Most nem volt rá szükség. Az agyagos talaj elégséges volt a hátsó részen annak a pár növénykének amit elültettünk.

Szerencsére minden a helyén maradt a hétvégén. Kristálytiszta az akvárium és minden moha a helyén. Árgus szemekkel figyeljük, növögetnek e már a növények.. :angel:
 
Fáj a szívem, hogy nem lehettem ott biztos szuper volt. A képeken látszik hogy jó volt a hangulat. Na mindegy majd amikor megjön az ADA szállítmány ;)
 
inadsz said:
Fáj a szívem, hogy nem lehettem ott biztos szuper volt. A képeken látszik hogy jó volt a hangulat. Na mindegy majd amikor megjön az ADA szállítmány ;)
Jéé, Dánielünk valóban nem volt ott! :D
Pedig ha tudnád, hányszor emlegettünk, mikor kellett valami illetőleg nem találtunk ezt-azt. Vagy simán csak lusták voltunk megcsinálni ezért kerestünk a "DAAAAANIIIIII" felkiáltással, hátha előkerülnél mégis mondjuk a garázsból, egy ADA-s dobozból, vagy a kövek közül. :lol:
 
KaZe said:
inadsz said:
Fáj a szívem, hogy nem lehettem ott biztos szuper volt. A képeken látszik hogy jó volt a hangulat. Na mindegy majd amikor megjön az ADA szállítmány ;)
Jéé, Dánielünk valóban nem volt ott! :D
Pedig ha tudnád, hányszor emlegettünk, mikor kellett valami illetőleg nem találtunk ezt-azt. Vagy simán csak lusták voltunk megcsinálni ezért kerestünk a "DAAAAANIIIIII" felkiáltással, hátha előkerülnél mégis mondjuk a garázsból, egy ADA-s dobozból, vagy a kövek közül. :lol:

:D Pedig hányszor gondoltam rátok, próbáltam én a zsupszkulcs-csal is, de nem ment
 
Nah most jutottam géphez!

Nagyon szuper volt a berendezős party! Az aki nagyon brutál lett! Várom hogy fog fejlődni.

Örülök hogy összefutottam pár " nicknévvel" élőben! :D

Reménykedem benne hogy lesz folytatás!!

Köszi az élményt GreeAqua!!!
 
Mondanám, hogy be kell jönni megnézni... :twisted:

Sajna csak telóval tudtam fotózni.

kanyon1.JPG


kanyon4.JPG


kanyon2.JPG


kanyon3.JPG


Az aki most 2 hetes. Némi diatom alga látszik megjelenni ezért 5 db amano garnéla bekerült az akváriumba. A növények növögetnek. A HC egyszer már volt nyírva.
 
Minden a legnagyobb rendben, terv szerint halad látom :D Mint nálatok minden. Szuper! :clap: :thumbup:
 
Hát srácok, gratulálok! Nagyon ott van ez az aki. Jelen pillanatban, ez az egyik nagy kedvencem! :thumbup:
 
Tényleg látványosan fejlődnek a mohák, nagyon jól néz ki az aki! :thumbup: Jó ötlet ez a ragasztós módszer!! :clap:
 
Most hogy végeztem a hírlevéllel és útjára engedtem a galambokat, hogy elvigye hozzátok, kicsit ide is tudok figyelni. ;)

Tegnap lefotóztuk az akváriumot. Most lehet kb 1 hónapos.
A növények szépen fejlődnek. Ha kicsit lentebb lenne a lámpa, gyorsabb lenne minden.
A kezdeti algásodás abban merült ki, hogy bezöldültek a sziklák. Lekezeltük és várjuk a következő hetek fejleményeit. ;)

Íme, most Ati gépével...

6028245425_a3e896b646_z.jpg


6028798552_b70dbbb02a_z.jpg


6028244705_d792c6fc0b_z.jpg


Halacsok még nincsenek, csak otocinclus és amano garnélák.
 
Dislike-olom a jobb oldali követ, nem tetszik, nagyon elüt a többitől, hogy fehérebb, és kb. akkora mint a balos, de ti tudjátok :)
 
Back
Oldal tetejére