• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua 60P akvárium workshop - FOTÓK!

Nagyon jó volt a netes közvetítés is! :)
Az már biztos, hogy minden résztvevőt megismerek majd az utcán hátulról és oldalról is ;) :D
Egy-két igazán ötletes praktikát is megtudhattunk,mint pl moharagasztás! :)
Key-nek azonban legközelebb mindenképp adjatok a fejére egy olyan sörtartós baseball sapkát, legalább a folyadékot tudja majd pótolni mert nagyon pörgött!! ;) :thumbup:
Eddíg ez a kedvenc akva, amit csináltatok!
Gratula!
 
atti76 said:
Aljas módon ezt a mesterségesen beállított képet tudtad csak feltenni?
Azt kérted, hogy nézzek bután. Sikerült, nem???

Egyebekben pedig nagyon klassz volt minden (vendéglátás, hangulat etc.)

Köszönöm még egyszer a szülinapi pezsgőt, ADA ajándékokat! Igazán nem kellett volna

Nahát, szóval Te vagy atti76! :D Ez nagyon poén. Beszélgettünk, poénkodtunk is, de nem tudtam hogy Te vagy :lol: Ha ezt tudtam volna folytattam volna Veled a diskurációt az akiindító tápozásról :D
Hát ez nagyon vicces! :D Na mindegy....
 
Egyébként ez végig eszemben volt, hogy mindenki aki itt van, mondja meg a nicknevét, hogy arcról is megismerjük egymást. Csak az akiépítés közben kiment a fejemből.

Nah mindegy, van megoldás :)

Íme néhány "nagytotál". Lehet beírni a neveket:

9.jpg


Kezdem én. Az oszlop mögött Cecska bácsi rejtőzik... :D
bal elöl : Sebestyén Mátyás - Mty0018
mellette Fazekas István - istvan.fazekas
A cowboy-os lovaglós laza székmegfordítós: Fekete Attila - atti76 :D
Mellette piros pólóban: Toma Lóránd - Zack
mellette... na ide kérek egy kis segítséget :)
A kép legszélén: Gelencsér Balázs - gelo

Orbán Hunor - oRphEus (jobb )és Boros András - Necro (bal)

11.jpg


Következő kép, ezt meghagyom nektek:

10.jpg


Schruzról (Tündik András - Schurz) van munka közben is fotó:
bal happy:

5.jpg


És egy kép a főszereplőről. Az ő névre is jöhetnek az ötletek ;)

2.jpg
 
Gratulálok, nagyon szép akit hoztatok össze. :thumbup: :clap: (jó arcot is látni a nick névhez)
Sajnálom, hogy a nyaralás pont közbeszólt. Na majd legközelebb! :D
 
Nagyon komoly lett srácok!!!! Gratulálok ehhez a setuphoz!!! Kénytelen leszek elnézni arra és megtekinteni! :thumbup:
 
Nigro said:
És egy kép a főszereplőről. Az ő névre is jöhetnek az ötletek ;)

2.jpg


Hm... ez a kép készült akkor, mikor hárman tartottuk a fekete szövetet? Nagyon hangulatos! :)

Cím: Quebec heights ;) (?)
 
A hétvégém elég zsúfolt volt, így csak most tudok írni!! :cool:
Nagyon jó volt a party, reggel egy kicsit félve néztem a 60-as akira, hogy milyen növények is fognak bekerülni, de a végeredmény bámulatos lett, hardscape brutálisan jól sikerült, a ragasztás egyedülálló és a növényválasztás is profi lett!! :thumbup: Nagyon hasznosak az ilyen bulik a tapasztalat és ismeretség szerzés miatt is, remélem még sok ilyet szerveznek a srácok!!! :thumbup:
 
Jó volt nézegetni ezeket a fotókat!
Remek kis "buli" lehetett!
Szuper lett ez a sziklás elrendezés! Olyan "monumentális". :)
Ha személyesen még nem is találkoztam veletek, de legalább így fotóról ismer már pár "növényfejet" az ember. :)
 
Cecska said:
a ragasztás egyedülálló és a növényválasztás is profi lett!! :thumbup: :thumbup:
Nem lenne kedve valakinek írni pár szót erről a sokat emlegetett egyedülálló ragasztási módszerről!?
 
patzu said:
Cecska said:
a ragasztás egyedülálló és a növényválasztás is profi lett!! :thumbup: :thumbup:
Nem lenne kedve valakinek írni pár szót erről a sokat emlegetett egyedülálló ragasztási módszerről!?

Zselés (pl. Loctite Super Attak Gel) pillanatragasztót használtak. Azért zselés, mert ez alkalmazható nem nedvszívó felületekre. (halkan megsúgom, hogy pl. vízszintes felületre esetlegesen jó lehet a folyékony pill.rag. is, csak megfolyhat függőleges felületen, aztán nehezebb levakarni...)
Egy pillanatra "megijedtem", amikor Orpheus -miután elfogyott a ragacs- egy másféle (szintén Henkel gyártmányú, vmelyik Pattex) (nem pillanat)ragasztót hozott. A félelmeim- úgy tűnik- alaptalanok voltak, mert nem engedte el a mohát feltöltés után sem.

Egyébként egyszerű a használata. Pár cseppet kinyomsz, ahova szeretnél mohát rögzíteni. Rányomod a mohát úgy, hogy a bőröd ne érintkezzen a ragaccsal (különben odaragadsz :) ). Pár másodperc után megköt. Ennyi.
 
Köszönöm Atti a gyors reakciót!
Szóval csak egyszerűen a mohát ragasztottátok a kőhöz.
Ezek szerint ez a ragasztó "mohabarát", vagy a moha "ragasztóbarát"?! :)
 
patzu said:
Köszönöm Atti a gyors reakciót!
Szóval csak egyszerűen a mohát ragasztottátok a kőhöz.
Ezek szerint ez a ragasztó "mohabarát", vagy a moha "ragasztóbarát"?! :)

A moha azon a felületen nem fog fejlődni, ahol "ragasztós". Olyan, mintha "odaszögelnéd". A többi része fog fejlődni, a ragasztó csak összetartja, rögzíti a kőhöz.
 
Nigro said:
Egyébként ez végig eszemben volt, hogy mindenki aki itt van, mondja meg a nicknevét, hogy arcról is megismerjük egymást. Csak az akiépítés közben kiment a fejemből.

Schruzról (Tündik András - Schurz) van munka közben is fotó:
bal happy:

5.jpg

Van ott KaZe-ról (Koczka Zoltán - KaZe) is értékelhető munkafolyamati digitális leképezés, akárkinek is kellett segítenem.
5918773339_74b50698de_z.jpg

Atti, a másik képen inkább meg se mutatom magam, mert úgy nézek ki, mint egy disznó. Jó, éppen zabáltam, de az akkor is ez már-már sertés. :D
 
Back
Oldal tetejére